Böyle bir şerefsizliği ve rezilliği hayatımda görmedim

Karısını bıçaklamaktan cezaevine giren, şartlı serbest bırakılıp tekrar suç işleyince tekrar cezaevine konan, denetimli serbest bırakıldıktan sonra yeniden tutuklanıp cezaevine konan Umut Asma diye bir adam.

2014 yılında karısı, iki çocuğunun annesi Elif Hayder’i boşandıktan sonra kıskançlıkla üç yerinden bıçaklayıp kalbine, karaciğerine hasar vermekten cezaevine giriyor ve eski karısının şikâyetini geri çekmesi nedeniyle 5 yıl ceza alıp hüküm geri bırakılıyor. Bu adam daha sonra tehditten tekrar cezaevine giriyor. Bir süre sonra denetimli olarak serbest bırakılıyor. Denetimli serbestliğin koşullarına uymadığı için yeniden cezaevine giriyor. Uyuşturucu kullandığı belirtiliyor. İlk suçundan sonra “hidayete” erip kendisini “Risale-i Nur Talebesi” olarak tanımlıyor. Bu yaratık tutmuş Karlov suikastı için GİZLİ TANIK olmuş. Cezaevine gelen Türkiye gazetesindeki yazılarımdan “şifreli mesajlar” verdiğimi anlamış. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bahçeli’nin çıkışı ve Kılıçdaroğlu’ndaki “dosya”nın sırrı 21 Ocak 2020 | 4.938 Okunma “FETÖ’nün siyasi ayağı” önergesinin ardındaki gerçek 18 Ocak 2020 | 5.844 Okunma Böyle bir şerefsizliği ve rezilliği hayatımda görmedim 16 Ocak 2020 | 5.035 Okunma FETÖ’de son kavganın sebebi; Bank Asya’yı kim soydu? 14 Ocak 2020 | 6.192 Okunma Bu kayıkçı kavgasının bedeli ağır olacak 09 Ocak 2020 | 4.798 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 3 yorum