Böyle bir şerefsizliği ve rezilliği hayatımda görmedim

Karısını bıçaklamaktan cezaevine giren, şartlı serbest bırakılıp tekrar suç işleyince tekrar cezaevine konan, denetimli serbest bırakıldıktan sonra yeniden tutuklanıp cezaevine konan Umut Asma diye bir adam.

2014 yılında karısı, iki çocuğunun annesi Elif Hayder’i boşandıktan sonra kıskançlıkla üç yerinden bıçaklayıp kalbine, karaciğerine hasar vermekten cezaevine giriyor ve eski karısının şikâyetini geri çekmesi nedeniyle 5 yıl ceza alıp hüküm geri bırakılıyor. Bu adam daha sonra tehditten tekrar cezaevine giriyor. Bir süre sonra denetimli olarak serbest bırakılıyor. Denetimli serbestliğin koşullarına uymadığı için yeniden cezaevine giriyor. Uyuşturucu kullandığı belirtiliyor. İlk suçundan sonra “hidayete” erip kendisini “Risale-i Nur Talebesi” olarak tanımlıyor. Bu yaratık tutmuş Karlov suikastı için GİZLİ TANIK olmuş. Cezaevine gelen Türkiye gazetesindeki yazılarımdan “şifreli mesajlar” verdiğimi anlamış. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“Yerel hükûmet”in başkanı koli keserken Fetullah son talimatını verdi 07 Nisan 2020 | 10.652 Okunma Virüsten ölen ve ölecek İstanbullunun sorumlusu sensin!.. 04 Nisan 2020 | 7.335 Okunma Otel mi yiyelim, uçak ve otomobil mi yoksa buzdolabı mı? 02 Nisan 2020 | 5.089 Okunma Kara Kutu’nun İBB’deki çömezinden beklenen hareket 31 Mart 2020 | 4.069 Okunma BND takipte, MİT de takip ediyor mu? 31 Mart 2020 | 2.699 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 3 yorum