BAE Libya’da cami duvarında eşelenirken…

FETÖ ile ortak çalıştıkları sır değil. Patronları aynı. ABD’deki küresel şebeke ve emirlerindeki istihbarat örgütleri, artı Yahudi Lobisi, İsrail ve MOSSAD. Bir de yancılar var; Suudi Arabistan ve Mısır.

Birleşik Arap Emîrlikleri (BAE) adı altındaki peyk ülke; kendi küçük ama entrikası büyük. Petrol parası da onlara hareket kabiliyeti sağlıyor. Türkiye aleyhine faaliyet gösteren ne kadar ülke ve örgüt varsa; PKK’sından YPG’sine, DEAŞ’ından DHKP’sine kadar hepsine para yağdırıyorlar. Ellerinde bol miktarda da ajanları var. Geçtiğimiz aylarda onlardan bazıları paketlendi biliyorsunuz.
Sosyal medyadaki troll ordusuyla dünya medyasına sürekli yalan “haber”ler servis ediyorlar Türkiye aleyhine. Zeytin Dalı, Fırat Kalkanı ve Barış Pınarı harekâtlarında işi “kimyasal silah kullanıyorlar” yalanına kadar vardırdılar. Ahlaksız bile denemeyecek kadar çürümüş ve ezilmesi gereken yaratıklar.
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan, sonradan… 09 Nisan 2020 | 4.761 Okunma “Yerel hükûmet”in başkanı koli keserken Fetullah son talimatını verdi 07 Nisan 2020 | 10.686 Okunma Virüsten ölen ve ölecek İstanbullunun sorumlusu sensin!.. 04 Nisan 2020 | 7.341 Okunma Otel mi yiyelim, uçak ve otomobil mi yoksa buzdolabı mı? 02 Nisan 2020 | 5.098 Okunma Kara Kutu’nun İBB’deki çömezinden beklenen hareket 31 Mart 2020 | 4.073 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar