BAE Libya’da cami duvarında eşelenirken…

FETÖ ile ortak çalıştıkları sır değil. Patronları aynı. ABD’deki küresel şebeke ve emirlerindeki istihbarat örgütleri, artı Yahudi Lobisi, İsrail ve MOSSAD. Bir de yancılar var; Suudi Arabistan ve Mısır.

Birleşik Arap Emîrlikleri (BAE) adı altındaki peyk ülke; kendi küçük ama entrikası büyük. Petrol parası da onlara hareket kabiliyeti sağlıyor. Türkiye aleyhine faaliyet gösteren ne kadar ülke ve örgüt varsa; PKK’sından YPG’sine, DEAŞ’ından DHKP’sine kadar hepsine para yağdırıyorlar. Ellerinde bol miktarda da ajanları var. Geçtiğimiz aylarda onlardan bazıları paketlendi biliyorsunuz.
Sosyal medyadaki troll ordusuyla dünya medyasına sürekli yalan “haber”ler servis ediyorlar Türkiye aleyhine. Zeytin Dalı, Fırat Kalkanı ve Barış Pınarı harekâtlarında işi “kimyasal silah kullanıyorlar” yalanına kadar vardırdılar. Ahlaksız bile denemeyecek kadar çürümüş ve ezilmesi gereken yaratıklar.
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“FETÖ’nün siyasi ayağı” önergesinin ardındaki gerçek 18 Ocak 2020 | 4.883 Okunma Böyle bir şerefsizliği ve rezilliği hayatımda görmedim 16 Ocak 2020 | 5.000 Okunma FETÖ’de son kavganın sebebi; Bank Asya’yı kim soydu? 14 Ocak 2020 | 6.156 Okunma Bu kayıkçı kavgasının bedeli ağır olacak 09 Ocak 2020 | 4.789 Okunma BAE Libya’da cami duvarında eşelenirken… 09 Ocak 2020 | 2.678 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar