Adil Öksüz’ün kamera kaydı ve darbe itirafı onun elinde

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Trump ile görüşmesinden hem Amerika’da hem de Türkiye’de deli gibi korkanlar var.

Çünkü Erdoğan ile Trump’ın her buluşmasından sonra mutlaka Türkiye lehine birtakım gelişmeler yaşanıyor. Bu da hâliyle Erdoğan’ı daha da güçlendiriyor.
Trump ne kadar sokak ağzıyla konuşan bir adam olsa da Erdoğan ile kimyası müthiş derecede tutan bir ABD başkanı. İşte Fetullah’ın Türkiye’deki pinokyoları ile ABD’de FETÖ kurgucusu Demokratların en büyük korkusu bu.
13 Kasım’daki buluşmada Güvenli Bölge’den, YPG’ye, DEAŞ’a karşı başarılı operasyonlardan S-400, F-35 ve Kongrede alınan düşmanca yaptırım kararlarına kadar her şey konuşulacak ama Erdoğan çok doğal ki Fetullah denen iblisin iadesini yeniden gündeme getirecek. Bilindiği üzere bunun için ABD’ye 80 bavul dolusu delil dosyası verildi.
Ama BOMBA GİBİ BİR BAŞKA DELİL daha var ki yakında ortaya çıktı çıkacak.
Sizlere bir istihbarat teşkilatının 20 kişilik ekip kursa altından kalkamayacağı çalışmayı tek başına yürüten, üstelik de bunu karşılıksız ve vatan sevgisiyle yapan Ümit Akdemir’den aldığım en son, çok çarpıcı bilgileri aktarınca, o delilin ne olduğunu anlayacaksınız.
Başlıktaki gibi konu ADİL ÖKSÜZ.
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ahmet… Bir oksimoron... 16 Kasım 2019 | 6.155 Okunma Fetullah’tan kendisini soyup soğana çeviren Özcan’a “Balyoz” tehdidi 14 Kasım 2019 | 8.182 Okunma Onca belaya rağmen ekonomik veriler neden düzeliyor? 14 Kasım 2019 | 2.595 Okunma Hükûmet İBB ve İmamoğlu için nasıl bir siyaset izlemeli? 12 Kasım 2019 | 6.699 Okunma Murat Hazinedar’ın cevabı 12 Kasım 2019 | 372 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar