Adil Öksüz’ün kamera kaydı ve darbe itirafı onun elinde

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Trump ile görüşmesinden hem Amerika’da hem de Türkiye’de deli gibi korkanlar var.

Çünkü Erdoğan ile Trump’ın her buluşmasından sonra mutlaka Türkiye lehine birtakım gelişmeler yaşanıyor. Bu da hâliyle Erdoğan’ı daha da güçlendiriyor.
Trump ne kadar sokak ağzıyla konuşan bir adam olsa da Erdoğan ile kimyası müthiş derecede tutan bir ABD başkanı. İşte Fetullah’ın Türkiye’deki pinokyoları ile ABD’de FETÖ kurgucusu Demokratların en büyük korkusu bu.
13 Kasım’daki buluşmada Güvenli Bölge’den, YPG’ye, DEAŞ’a karşı başarılı operasyonlardan S-400, F-35 ve Kongrede alınan düşmanca yaptırım kararlarına kadar her şey konuşulacak ama Erdoğan çok doğal ki Fetullah denen iblisin iadesini yeniden gündeme getirecek. Bilindiği üzere bunun için ABD’ye 80 bavul dolusu delil dosyası verildi.
Ama BOMBA GİBİ BİR BAŞKA DELİL daha var ki yakında ortaya çıktı çıkacak.
Sizlere bir istihbarat teşkilatının 20 kişilik ekip kursa altından kalkamayacağı çalışmayı tek başına yürüten, üstelik de bunu karşılıksız ve vatan sevgisiyle yapan Ümit Akdemir’den aldığım en son, çok çarpıcı bilgileri aktarınca, o delilin ne olduğunu anlayacaksınız.
Başlıktaki gibi konu ADİL ÖKSÜZ.
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Virüsten ölen ve ölecek İstanbullunun sorumlusu sensin!.. 04 Nisan 2020 | 7.261 Okunma Otel mi yiyelim, uçak ve otomobil mi yoksa buzdolabı mı? 02 Nisan 2020 | 5.073 Okunma Kara Kutu’nun İBB’deki çömezinden beklenen hareket 31 Mart 2020 | 4.042 Okunma BND takipte, MİT de takip ediyor mu? 31 Mart 2020 | 2.681 Okunma Enseyi karartmayalım, iyi haberin ucu göründü 31 Mart 2020 | 7.652 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar