ABD, Türkiye’ye “demokrasi” getirmeye TÜRK parasına saldırarak başladı

Dünyanın “Ali kıran baş kesen”i ABD, Türkiye’deki muhalefete, FETÖ ve YPG’ye verdiği sözü tutmak, Türkiye’ye “demokrasi” getirmek için kararlı adımlar atmaya başladı! ...

Dünyanın “Ali kıran baş kesen”i ABD, Türkiye’deki muhalefete, FETÖ ve YPG’ye verdiği sözü tutmak, Türkiye’ye “demokrasi” getirmek için kararlı adımlar atmaya başladı!
Tıpkı Vietnam’a, Şili’ye, İran’a, Arjantin’e, Nikaragua’ya, Bolivya’ya, Afganistan’a, Suriye’ye, Irak’a ve Mısır’a getirdiği gibi.
Söylemişti zaten adam, “Türkiye’ye demokrasinin gelmesi için bu kez darbe değil, demokratik yolları deneyeceğiz” demişti.
İşte Türkiye’ye yapılacak “demokrasi” müdahalesinin ilk adımı döviz spekülasyonlarıyla başladı. Diğer “konvansiyonel” yöntemleri kullanmayacaklarının da garantisi yok. Yunanistan’da kurdukları üslere getirdikleri silah ve teçhizatlara bakılırsa bu tehdidi hiç de küçümsememeliyiz. Baktılar başka türlü olmuyor, halkı da cezalandırarak artık bu iktidarı yıkacaklarına kesin kanaat getirdiler.
Bir muhalif televizyonda konuşan CHP milletvekilinin şu sözlerini hiç unutmayalım:
“Eğer...
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Fetullah’ta para bitti, Mustafa Özcan kuruş (cent) koklatmıyor... 02 Aralık 2021 | 2.968 Okunma Çerkeslerin asimilasyonu ve tencere dibin kara DW 30 Kasım 2021 | 1.135 Okunma BAE ile ilişkileri yeniden başlatan sebep 27 Kasım 2021 | 3.255 Okunma Faiz-enflasyon sarmalı ve iktidara tutulacak hakikat aynası 25 Kasım 2021 | 2.722 Okunma ABD, Türkiye’ye “demokrasi” getirmeye TÜRK parasına saldırarak başladı 25 Kasım 2021 | 1.255 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar