Millet İttifakı'nın direnci

Bu tür hamlelerle Millet İttifakı'nın dağılmamasının, direncinin kırılmamasının nedeni bu alanda iktidarın sicilinin kabarık olmasıdır.

Kemal Kılıçdaroğlu ve İyi Parti lideri Meral Akşener'in açıklamaları iktidarın yaptığı hesabın farkında olduklarını gösteriyor


Ekonomide, maliyede, Hazine'de, Merkez Bankası'nda, sosyal politikalarda ve dış politikada sıkışan, yarattığı sorunlar nedeniyle güç kaybeden iktidar çıkış arıyor.

Bu arayış içinde kendi yarattığı sorunların ve başarısızlığın faturasını CHP'ye keserken, diğer yandan da reform üzerine reform hazırlayarak seçmene umut vermeye, tabanını bir arada tutmaya çalışıyor.

Bu amaçla kullanmadığı malzeme, kullanmadığı yöntem kalmadı. Bütün hamlelerini Millet İttifakı'nın direncini kırmak ve muhalefet bloğunu dağıtmak için yapıyor.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan hangi vesile ile konuşuyorsa konuşsun, sözlerinin önemli...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Darbe tehdidi tartışması 05 Nisan 2021 | 4.402 Okunma Bunun adı keyfi yönetimdir 31 Mart 2021 | 153 Okunma Hangi HDP kapatılacak? 19 Mart 2021 | 61 Okunma Sözler başka, gerçekler başka 10 Mart 2021 | 149 Okunma O zaman kadınlar haklıdır 08 Mart 2021 | 86 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar