Haberi yerinde izlemenin üstünlüğü

Türkiye’yi yakından ilgilendiren olaylar başta olmak üzere haber neredeyse Hürriyet Dünyası oradaydı.Günlerdir Türkiye’de gündemin ilk sırasında yer alan Kuzey Irak Bölgesel Yönetimi’nin...

Türkiye’yi yakından ilgilendiren olaylar başta olmak üzere haber neredeyse Hürriyet Dünyası oradaydı.

Günlerdir Türkiye’de gündemin ilk sırasında yer alan Kuzey Irak Bölgesel Yönetimi’nin bağımsızlık konusunda aldığı referandum kararıyla ilişkili gelişmeleri yerinde izlemek üzere Hürriyet Dünyası ekipleri Ankara’nın koridorlarında, New York’ta, Erbil’de, Süleymaniye’de, Kerkük’te, Başika’da, Halep’teydi. Haber ekiplerimiz olayları yerinde izleyerek Türk ve dünya kamuoyuna aktardı. Milyonlarca kişi haberleri sıcağı sıcağına ve tüm detaylarıyla Hürriyet Dünyası’ndan izledi.

EKİP ÇALIŞMASININ FARKI

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın, Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’na katılmak üzere gittiği New York’taki tüm temaslarını izleyen ekibimiz de yazılı, dijital ve görsel yayınlarıyla öne çıktı.

Hürriyet’in New York Temsilcisi Razi Canikligil, Washington Temsilcisi Cansu Çamlıbel, Kanal D, CNN Türk ve Posta’nın Ankara Temsilcisi Hakan Çelik, Washington Temsilcisi Serdar Cebe ve Doğan Haber Ajansı New York Temsilcisi Nafiz Albayrak, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın temaslarını, BM çalışmalarını adım adım izleyerek, haber ve canlı yayınlarıyla anında Türkiye’ye aktardı.

K. IRAK’IN KRİTİK MERKEZLERİ

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Demokrasi için birlik zamanı 21 Haziran 2021 | 73 Okunma Ne akıl kaldı ne de hukuk 05 Mayıs 2021 | 1.390 Okunma Kim için nasıl bir devlet var? 30 Nisan 2021 | 80 Okunma Anında cevap verememek 26 Nisan 2021 | 60 Okunma Darbe tehdidi tartışması 05 Nisan 2021 | 4.451 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar