Bir Taşla İki Kuş

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın yerel seçimlerde aldığı yenilgiden sonra CHP’ye karşı söylem ve tutumunda önemli değişiklik oldu.CHP’yi yok sayan, terör örgütü PKK’yla aynı...

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın yerel seçimlerde aldığı yenilgiden sonra CHP’ye karşı söylem ve tutumunda önemli değişiklik oldu.

CHP’yi yok sayan, terör örgütü PKK’yla aynı safta gösteren, dış güçlerle iş birliği yapmakla suçlayan, Kemal Kılıçdaroğlu’na “Bay Kemal” Özgür Özel’e “Özgür Efendi” diye hitap ederek küçümsemeye çalışan Erdoğan, yerel seçimden sonra bu tarzını değiştirdi.

CHP Lideri Özgür Özel’in görüşme talebini hemen kabul etti.

“Sayın Özel” diye hitap etmeye başladı.

Görüşmeden memnunluk duyduğunu kamuoyuna yansıttı.

Özel’in, “Saray’a da giderim ama TBMM’de veya AK Parti Genel Merkezi’nde görüşmeyi tercih ederim” sözlerini dikkate aldı. Özel’i Saray’a değil, AK Parti Genel Merkezi’ne davet etti.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Devleti Dönüştürmenin Sonuçları 17 Mayıs 2024 | 94 Okunma Önceki Genelgelere Ne Oldu? 15 Mayıs 2024 | 183 Okunma Emekliler İçin Örgütlü Muhalefet 13 Mayıs 2024 | 185 Okunma Fakirleşme Mesajı 10 Mayıs 2024 | 323 Okunma Türkiye’nin Çıkış Yolu 08 Mayıs 2024 | 317 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar