“Bunlaaar ve CeHaPe zihniyeti” ne giden bakanlar kurulu bildirgesi

COVID-19’e ilişkin önlemlerin açıklanacağı bir bakanlar kurulu sonuç bildirgesini beklerken, AKP’li Cumhurbaşkanı ekranda beliriyor.

COVID-19’e ilişkin önlemlerin açıklanacağı bir bakanlar kurulu sonuç bildirgesini beklerken, AKP’li Cumhurbaşkanı ekranda beliriyor. Karıma, “Suratı çok kötü” diyorum. O ise, görmüş geçirmiş edasıyla, “Her zamanki hali, ne var ki” diyor.

Cumhurbaşkanı çok gergin bir yüz ifadesi ile kısıtlamaları açıklıyor. Her birimiz kendimizi ilgilendiren kısmını öne alıyoruz. Bencileyin, 65 yaş üstünün toplu taşımayı kullanamayacak olması üstüne yoğunlaşıyorum.

Sosyologlara havale ettiğim sigara kullanımı konusundaki hassasiyetinin, ana konuya geçiş için bir araç olabileceğini başlangıçta anlamıyorum. 

Alışveriş merkezlerine HES kodu ile girme kısıtlamasını gülerek izliyorum. Aynı, cenaze namazlarının otuz kişiyle sınırlandırılıp, Cuma namazlarına herhangi bir yorum getirilmediğinde olduğu gibi. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Özil Fenerbahçe’nin oyuncusu mu yoksa siyasal İslam’ın yüzü mü olacak? 20 Ocak 2021 | 2.598 Okunma Ayakkabı boyacısının yasını tutan okul 07 Ocak 2021 | 292 Okunma Vallahi böyle söylediler… 01 Ocak 2021 | 228 Okunma Yoksulluk- şeriat sarmalında 2021’e girerken 27 Aralık 2020 | 138 Okunma En uzun gecenin zifiri karanlığında 21 Aralık 2020 | 130 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar