Yeni bir saldırı altındayız, bir tür savaş bu ve görünmez ordular istedikleri sonucu alabiliyorlar

‘‘Hacklendi’’ iddiaları bile ortaya atıldı

Geçtiğimiz haftanın en dikkate değer olayı hangisiydi?

Sedat Peker’in yeni açıklamaları?

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Diyarbakır seferi ve orada ‘‘Serok Erdoğan’’ sloganlarıyla karşılanması?

Kendisinden bir süredir haber alınamayan ve gözden düştüğü yolunda yorumlar yapılmaya başlanan bir bakanın Diyarbakır’daki mitingin podyumunda belirivermesi?

Batılı güçlerin Afganistan’dan çekilmesi?

Hiç kuşkusuz bunların herbiri üzerinde durulmayı hak eden gelişmeler…

Ancak ben bir başka gelişmeyi gelecekle ilgili kaygı duyulması gereken ipuçlarını içerisinde barındırdığı için daha fazla önemsedim.

Olay şu: Ülkemizin dijital alandaki atılımlarıyla öne çıkan bir bankası tam 48 saat müşterilerinin taleplerine cevap veremez hale geldi. İki gün boyunca hiçbir işlem yapamadı o banka. O süre içerisinde yetkililerden açıklama gelmediğinden olay bir çok spekülasyona yol açtı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Etrafta ‘kayyım’ çok.. Yangın söndürme tartışılırken üzerinde esas durulması gereken sistem… 03 Ağustos 2021 | 2.562 Okunma Üç gazeteci: Ertuğrul Özkök, Kai Diekmann.. Ve hayatının son günlerinde Jack Thomas… 02 Ağustos 2021 | 2.096 Okunma Bizde suçlu her zaman bulunur.. Çoğu kez suçlular da suçlu arar bizde… 01 Ağustos 2021 | 1.635 Okunma Yangınlarla mücadelede bir önerim ve bir de dikkat isteyen bir uyarım olacak 31 Temmuz 2021 | 1.542 Okunma Ormanlarımız yanıyor… Baştan sonra değişmeyen bir dehşet manzarası… 30 Temmuz 2021 | 1.752 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar