Vaka sayısı azalmıyor, aşılamada hala gerideyiz.. Bunun faturası beklenenden ağır olabilir…

Enstitü kapatıldıktan sonra değişik bulaşıcı hastalıklara karşı aşılar yurtdışından temin edilmeye başlanmış

Yeni değil, dünyada aşı uygulaması başladığı ilk günden itibaren, özellikle bizde Çin aşısının tercih edildiği belli olur olmaz, kiminle karşılaşsam “Aşı olacak mısın?” sorusuna muhatap ediliyorum. Onun için bu yazının en başında sizlere de cevabımı duyurmak istedim.

Elbette olacağım. Bir an önce maskeden kurtulmak istiyor ve tam anlamıyla özgürlüğüme kavuşma yolunda ilk adımı atmaya hazırlanıyorum. Aşının hangi ülkede kimler tarafından üretildiğini de önemsemiyorum. Sıranın bana da gelmesini bekliyorum.

Sıra ise bir türlü gelmiyor.

En son bildiğim, 75 yaş üstünde olanlara duyuru yapıldı ve kendisine....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İki kadın bakan gitti.. Muteber yazarların diline bir şeyler oldu… 21 Nisan 2021 | 2.387 Okunma Her konuda konuşmasına alıştığımız kişi susarsa.. Suskunluğu neye yormalıyız? 20 Nisan 2021 | 4.991 Okunma Milyonlar aşılandı, ama hala evde tutuluyoruz; acaba Çin aşısı etkisiz de ondan mı? 19 Nisan 2021 | 3.014 Okunma Ülkenin iyiliğinden başka bir şey istemeyen düzgün evlatları da var Türkiye’nin… 18 Nisan 2021 | 1.674 Okunma Hakaret etmeden de konuları irdelemek mümkün: “128 milyar dolar nerede?” 17 Nisan 2021 | 4.006 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar