Tasarruf tedbirleri patronları sevindirmiş.. Cadde ve sokaklarda LED ışıklandırmaya geçilecekmiş…

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ile Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in dün açıkladıkları ‘kamuda tasarruf ve verimlilik paketi’ hakkında kim ne söylemiş öğreneyim diye...

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ile Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in dün açıkladıkları ‘kamuda tasarruf ve verimlilik paketi’ hakkında kim ne söylemiş öğreneyim diye gazete sitelerinde dolaşırken karşıma ilginç bir haber çıktı. 

“İş dünyasından tam destek” haberi…

Patronlar paketi beğenmişler…

Herhalde günlerdir paketten kendilerine de dokunabilecek rahatsız edici birkaç madde çıkabileceği beklentisi içerisindeydi patronlar; açıklanan tedbirleri öğrenince müthiş rahatlamış olmalılar.

Onlara dokunan hiçbir şey yok bu pakette…

Günler ve günler boyu gazete sütunları ile ekranlarda paylaşılan görüşleri fazla önemsememiş paketi hazırlayanlar. Kamuda şişirilmiş kadrolara dokunulmayan, geçmişteki yanlış yatırımlar ile masraflı harcamalardan kurtulmayı amaçlamayan bir paketle yetinmişler.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hayat pahalılığı duracak, maaşlar artacak mı? MHP izin verirse… 24 Mayıs 2024 | 2.788 Okunma CHP’nin merkezinde yer aldığı tartışmalar hoş değil 23 Mayıs 2024 | 3.236 Okunma Uçaklar ve helikopterler devlet adamları için tehlikelidir 21 Mayıs 2024 | 1.234 Okunma Karar’da çıkan ilk gün yazım: Karar okurlarına bir sözüm olacak 19 Mayıs 2024 | 2.484 Okunma Cumhurbaşkanı Erdoğan 28 Şubat davası mahkumu yaşlı generallerin serbest kalmalarını sağladı.. Sevindim ama… 18 Mayıs 2024 | 2.484 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar