Saldırdılar da ne oldu, işte bugün hiçbir şey olmamış gibi karşınızdayız.. Kervan her şeye rağmen yürüyor…

Herhalde farkındasınızdır, ama bir de ben büyük bir keyifle buradan da duyurayım: Her gün yazılarımı okumak üzere uğradığınız fehmikoru.com sitesini bütünüyle geri aldık.

Önce arşivsiz yayın yapmak zorunda bırakıldık, üç yılı aşkın bir süre boyunca burada yazdıklarıma ulaşma konusunda ben bile mahrumiyet çektim, dünden itibaren ise yeniden -arşivimiz de dahil- bütün sitemizle karşınızdayız.

Şimdi sıra, aynı server üzerinden yayına soktuğumuz, bu yüzden bu siteyle birlikte onun da varlığına kast edilmiş olan OcakMedya sitemizin arşivini geri almakta. Bunun için de fazla beklemeyeceğinizi bildirmek istiyorum.

Bilen şunu da biliyor: Sitemize ağır bir siber saldırı oldu. Kısa süreliğine de olsa yayınlarımızı durdurdular, bizleri yayın yapamaz hale getirdiler. Uzun süreyle de geçmişe dönük hafızamızı yok etmeyi başardılar. 

Geldiği gibi geçti ama.

Bu tür saldırıların hedefi, yayınların durdurulması yoluyla, varlığında görev almış insanları yılgınlığa sevk etmek, yollarından çevirmektir. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dört yıldır durmadan yazıyorum; galiba biraz dinlensem iyi olacak 07 Mart 2020 | 3.919 Okunma Henüz gazetecilerin kapısına polis gitmiyor, ama medya orada da baskılara muhatap… 06 Mart 2020 | 4.238 Okunma ‘Savaş’ tek çare değildir.. Daha önce kan dökülmeden sonuç alınmıştı.. Mısır dışişleri bakanının anılarından aktarıyorum… 05 Mart 2020 | 5.634 Okunma Yeni parti.. ABD’de ‘sosyalist’ bir başkan adayı önde gidiyor.. Bizde ‘İslam Sosyalizmi’nden ‘Adil Düzen’e… 04 Mart 2020 | 6.640 Okunma Tek elin nesi var, iki elin sesi var.. Çok seslilik ise en iyisi… 03 Mart 2020 | 4.743 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar