Önümüzdeki dönemde her şey Bahçeli’nin dediği gibi değişecekse, değişime nereden başlamalı? Önerilerim…

Dün yeni oluşan bakanlar kurulu -kabine- ilk toplantısını yaptı. Sonuçta bakanların hepsi AK Parti içinde veya çevresinde bulunan insanlar olduklarına göre birbirlerini zaten tanıyorlar.Büyük...

Dün yeni oluşan bakanlar kurulu -kabine- ilk toplantısını yaptı. Sonuçta bakanların hepsi AK Parti içinde veya çevresinde bulunan insanlar olduklarına göre birbirlerini zaten tanıyorlar.

Büyük çoğunluğu bakan unvanını ilk kez taşımaya başladı.

Toplantıyla ilgili haberlerde gözlerim hükümet üyelerinin isimleri açıklandığı ilk andan itibaren  gündemi işgal etmeye başlayan ‘üst aklı’ aradı.

O da oradaydı. Daha doğrusu, toplantıya o başkanlık ediyordu.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan

Herkesi şaşırtan bir bakanlar kurulu ile ülkeyi yönetmeye karar vermiş, görüşünü ‘hükümetin küçük ortağı’ diye bilinen MHP’nin lideri Devlet Bahçeli ile de paylaşmış olmalıydı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Emeklilere zam bilmecesini çözüyor ve herkesin anlayacağı biçimde anlatıyorum 26 Eylül 2023 | 62 Okunma İki uyarı ile tek hedef vuruluyor.. Bu yazımı “Allah bizi her türlü şerden korusun” duasıyla okuyun… 25 Eylül 2023 | 3.680 Okunma CHP’de kavgalı kongreler sıradan bir çekişmenin sonucu mu, yoksa derin bir hesapla mı ilgili? 24 Eylül 2023 | 487 Okunma Akşener “Biz AK Parti’ye rakibiz” diyor; sizce de İYİP ile AK Parti rakip mi, ne dersiniz?  23 Eylül 2023 | 824 Okunma İtibarlara yönelik saldırılar yüzünden ortalık tahammül edilmez bir hal aldı 22 Eylül 2023 | 1.240 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar