Muharrem İnce bugün ne söyleyebilir.. Beklentim ile gerçek farklı olmaz umarım…

Öfkesi burnunda bir politikacıdan daha tehlikelisi yoktur. Beklentilerine cevap alamadığı veya alamayacağını anladığı için de öfkelenebilir politikacı, kendisini öfkeye sevk eden başka sebepler de bulunabilir.

Sebep ne olursa olsun şunu akılda tutalım: Öfkeye kapılan politikacı, sonunda kendisini de yok edebilecek bir eyleme giderken yapabileceği en büyük tahribatı meydana getirmek isteyen bir kamikaze pilotu gibidir. 

Bunları yazarken aklımda bugün 10.30’da ‘bomba’ açıklamalar yapacağını önceden ilan etmiş CHP’li Muharrem İnce var.

Kızdığı ilk gün de paylaşabilirdi ‘bomba’ haber/ler/ini; arada geçen günlerde hakkında yazılacakları merak etmiş olmalıdır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Azerbaycan ‘kardeş’, Ermeniler ile çözmemiz gereken sorun var; ama bize düşen ağabeylik ve sorun çözücülük olmalı… 29 Eylül 2020 | 984 Okunma “Erivan’a füze atalım” denilen ortamda ben taraflara dönüp “Savaşmayın, iyi geçinin” diyorum… 28 Eylül 2020 | 1.628 Okunma Rakip büyükse kaleyi küçültmek.. Yazımın konusu futbol ama siyasetle de yakından ilgili… 27 Eylül 2020 | 773 Okunma Şom ağızlı görünmek istemem, ama gelişmeler bana başka bir seçenek bırakmıyor 26 Eylül 2020 | 7.506 Okunma İstanbul/Yeşilköy’e kadar ordularıyla kim gelmişti; Mısır mı, yoksa Rusya mı? 25 Eylül 2020 | 1.959 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar