Medya bu seçimle ilgili yayınlarıyla kendi mahvını da hazırlıyor…

Yeryüzünde piknik alışkanlığında bizim kadar ileri başka bir millet olduğunu sanmıyorum.

Havalar biraz ısınsın, birden bire denize yakın yerlerde sahiller insanlarla dolar, kırlık yerler bile kalabalıklarla şenlenir.

Güzel bir adetimizdir piknikler…

Geçenlerde bir tatil günü böyle bir piknik alanından geçtim; geçerken de ertesi gün oranın manzarasının nasıl olacağını aklımdan geçirmeden edemedim.

Piknik yapmayı sevdiğimiz kadar gün boyu yaptığımız çöplerimizi toplayıp uygun yerlere koymayı ve çevre temizliğine dikkat etmeyi de sevsek aslında iyi olacak.

Kalabalıkların bulunduğu yerler piknikçiler tarafından terk edilip ıssızlaştığında geride büyük bir çöp yığıntısı kalması mukadder…

Medyamız bu günlerde piknik sonrası görüntüsünde

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dört yıldır durmadan yazıyorum; galiba biraz dinlensem iyi olacak 07 Mart 2020 | 3.919 Okunma Henüz gazetecilerin kapısına polis gitmiyor, ama medya orada da baskılara muhatap… 06 Mart 2020 | 4.238 Okunma ‘Savaş’ tek çare değildir.. Daha önce kan dökülmeden sonuç alınmıştı.. Mısır dışişleri bakanının anılarından aktarıyorum… 05 Mart 2020 | 5.634 Okunma Yeni parti.. ABD’de ‘sosyalist’ bir başkan adayı önde gidiyor.. Bizde ‘İslam Sosyalizmi’nden ‘Adil Düzen’e… 04 Mart 2020 | 6.640 Okunma Tek elin nesi var, iki elin sesi var.. Çok seslilik ise en iyisi… 03 Mart 2020 | 4.743 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar