Joe Biden suikasta uğrayacak, Kamala Harris ABD başkanlığını üstlenecek.. Burçlar böyle söylüyormuş…

Şunun şurasında 20 Ocak’a kaç gün kaldı; eğer Biden-Harris öngörüsü tutarsa, aklımdaki bir dizi soruya cevaplarını almak için kapısına dayanacağım uzman kişinin ismini bir yere not ettim.

Her yeni yıla girerken önümüzdeki yıl içerisinde meydana gelebilecek gelişmelerle ilgili beklentileri dile getirmek de adettendir. Yıla girerken ve yılın ilk günlerinde bu tür yazılara gazeteler yer verir, TV ekranlarında görüşler açıklanır.

Çoğu doğru çıkmaz bu beklentilerin…

Nereden mi biliyorum?

Bir ara bu tür beklenti yazılarını arşivime atıp aynı yılın sonunda boşa çıkan kehanetleri tek tek açıkladığım olmuştur da oradan biliyorum.

Zaten görüş sahipleri de, böyle bir ihtimali akılda tutup beklentilerinin bilimsel bir temele dayanmadığını bir punduna getirip kendileri de belirtirlerdi.

Ne demek istediğimi daha iyi anlayasınız diye geride bıraktığımız 2020 yılıyla ilgili o yıla girerken yapılmış bir genel öngörüyü görüşlerinize sunayım...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Arap dünyasıyla yakınlaşmak isteniyor ama Arap dünyasının beslendiği haberler hiç olumlu değil 25 Ocak 2021 | 1.645 Okunma Amerikan yargısına bakın, darbe girişimcilerine ne yapıyor? 24 Ocak 2021 | 2.921 Okunma Her derde deva anahtar sözcüğü açıklıyorum 23 Ocak 2021 | 2.650 Okunma Dünya bir yöne gidiyor biz başka yöne.. Gittiğimiz yön de yön değil… 22 Ocak 2021 | 3.586 Okunma Trump ve diğer popülist liderler.. Ve eski Roma geleneğini günümüzde hortlatmak… 21 Ocak 2021 | 2.190 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar