Hepimizi meraktan kurtarmasını Bahçeli’den bekliyorum: Erdoğan’ın oy hesabıyla onun hesabı arasında büyük fark var..

Dostlar arasında yazılarımın iktidar mensupları tarafından da yakından takip edildiğine inananlar var. Ara sıra bu kanaatlerini bana da açıyorlar. Onlara her defasında “Gidin işinize, bu kadar gazetede şu kadar AK...

Dostlar arasında yazılarımın iktidar mensupları tarafından da yakından takip edildiğine inananlar var. Ara sıra bu kanaatlerini bana da açıyorlar. Onlara her defasında “Gidin işinize, bu kadar gazetede şu kadar AK Parti’ye yarayışlı yazılarla okur karşısına çıkan, üstelik çoğu değişik kanallarda görüş de açıklayan kişi varken, benim her gün yazılarımı sürdürdüğümden bile haberdar değillerdir” cevabını veriyorum. 

Kimlerden söz ettiğimi soranlara da say say bitmeyen isimler sıraladığım oluyor.

Dün AK Parti’nin grup toplantısında AK Parti genel başkanı da olan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın konuşmasını izleyen veya hemen ardından internet haber sitelerine ulaşan konuşmanın metnini okuyan dostlardan “Biz demedik mi…” diye arayanlar oldu.

Hatırlayanlarınız vardır: 31 Mart günü yapılan seçimden sonra yazmaya başladığım değerlendirme yazılarının üçüncüsü –3 Nisan tarihli olanı“Seçim bitti, her şey bitti mi? AK Parti, ‘Biz bitti demeden bu iş bitmez’ demeye hazırlanıyor” başlığını taşıyordu.

Erdoğan da konuşmasında benim demeye hazırlanıldığını duyurduğum kalıbı aynen kullanmasın mı?

“Biz ‘bitti’ demeden bu iş bitmez” kalıbını… 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Karar’da çıkan ilk gün yazım: Karar okurlarına bir sözüm olacak 19 Mayıs 2024 | 2.430 Okunma Cumhurbaşkanı Erdoğan 28 Şubat davası mahkumu yaşlı generallerin serbest kalmalarını sağladı.. Sevindim ama… 18 Mayıs 2024 | 2.465 Okunma Kobani davasında verilen cezalar, bana Almanya’da milyonların ölümünden sorumlulara yapılan muameleyi hatırlattı  17 Mayıs 2024 | 4.293 Okunma Bahçeli “İnşallah Türkiye değişmez” demişti.. Ülkemiz eski Türkiye’yi anımsatan ‘darbe’ sözcüğüne rağmen çok değişti… 16 Mayıs 2024 | 1.748 Okunma Üç polis devlet adamlarını töhmet altında bırakacak bir ‘kumpas’ mı kurmuş? ‘Andıç’ olayını hatırladım… 15 Mayıs 2024 | 3.497 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar