Haberiniz olsun: Ülkemiz medyasının acınacak hale düştüğünün resmi çekildi

Faruk Bildirici’nin raporlaştırdığı bu gerçek, yalnızca ülke içerisinde değil dışarıda da, bilmesi gerekenler tarafından biliniyor zaten

Yıllarca haber peşinde koştuktan ve haber sorumlusu olarak dönemin önemli sayılan bir gazetesinde görev yaptıktan sonra yine aynı gazetede ‘okur temsilcisi’ konumuna getirilmiş bir meslektaş, Faruk Bildirici, kısa sürmüş RTÜK üyeliği ardından bütün bu yıllar boyunca elde ettiği birikimini herkesi bilgilendirmede kullanıyor. 

Gönüllü ‘medya okur/izleyici temsilcisi’ konumuna getirdi kendisini, gerekli gördüğünde serinkanlı değerlendirmeler yapıyor. 

Kamuoyuyla paylaştığı son değerlendirmesi televizyonların tartışma programlarıyla ilgili. 

Bir ay boyunca haber kanallarının tartışma programlarını hassasiyetle izlemiş ve bulgularını teker teker kağıda döktükten sonra kanaatlerini raporlaştırmış. 

Raporunun özeti şu: “İktidara yakın ya da iktidar kontrolündeki...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mağrur olmak için bugün pek az sebebimiz var 20 Şubat 2021 | 223 Okunma Mağrur olmak için bugün pek az sebebimiz var 20 Şubat 2021 | 776 Okunma Haberiniz olsun: Ülkemiz medyasının acınacak hale düştüğünün resmi çekildi 19 Şubat 2021 | 316 Okunma Haberiniz olsun: Ülkemiz medyasının acınacak hale düştüğünün resmi çekildi 19 Şubat 2021 | 2.690 Okunma Destekçilerini tezlerimizin destekçisi haline getirmenin yollarını bulmalıyız 18 Şubat 2021 | 2.738 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar