Dünyada “Bu kadar özgürlük fazla” düşüncesi yaygınlaşıyor.. Facebook kesintisi hayra alamet değil…

Ödüm kopayazdı.Görüşlerimi açıklamam için bana ara sıra imkan tanıyan YouTube üzerinden yayın yapan bir kanala dün akşam için verdiğim sözü az kalsın tutamayacaktım.Kanallar genellikle...

Ödüm kopayazdı.

Görüşlerimi açıklamam için bana ara sıra imkan tanıyan YouTube üzerinden yayın yapan bir kanala dün akşam için verdiğim sözü az kalsın tutamayacaktım.

Kanallar genellikle Zoom üzerinden bağlantı sağlıyor. Kanalın bir görevlisi yayına az bir zaman kala Whatsapp üzerinden Zoom linkini gönderiyor, görüş açıklayacak kişi de, o linki kullanarak, cep telefonu, tableti veya bilgisayarı üzerinden kanala bağlanıyor.

Büyük kolaylık. Bu kolaylıkla her ev bir TV stüdyosu işlevi de görüyor.

Dün akşam Medyascope’un saat 19.00 ana haber programı öncesinde bu akışın ilk bölümünde sıkıntı yaşadım. Kanal görevlisinin Whatsapp üzerinden gönderdiğini telefonla bildirdiği bağlantı bana bir türlü ulaşmadı. Whatsapp’a giriyorum, ‘bağlanıyor’ bilgisi tepede dönüp duruyor, ancak o linkin mesajı bir türlü düşmüyor.

Bağlanamayacağım.

.....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İktidara yakın vakıf fişleme mi yapmış, ne yani yeni bir ‘Paralel Devlet Yapılanması’ mı? 14 Ekim 2021 | 6.416 Okunma Cesetler sahile vururken dünyamızda büyüme ve küçülme eğilimleri… 13 Ekim 2021 | 1.757 Okunma Siyasi suikast mı? Toplumsal hareketlenme mi? Birileri “Bizde olmaz, olur diyenler hain” diyor.. Peh.. 12 Ekim 2021 | 4.680 Okunma ABD’de, İngiltere’de kuyruklar var.. Almanya sıkıntıda.. Sorun bakalım neden?  11 Ekim 2021 | 7.512 Okunma Bir soru: “Neden yanlışlara ses çıkartılmıyor?” O soruya cevap arıyorum 10 Ekim 2021 | 1.579 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar