Dünkü Biden ile Erdoğan görüşmesinin düşündürdükleri…

“Biden ile görüşmenizde 24 Nisan konusu da gündeme geldi mi?” sorusuna, üstelik gülerek, “Hamdolsun gündeme gelmedi” cevabını verince, 45 dakikası baş başa sürmüş görüşmenin bir birini...

“Biden ile görüşmenizde 24 Nisan konusu da gündeme geldi mi?” sorusuna, üstelik gülerek, “Hamdolsun gündeme gelmedi” cevabını verince, 45 dakikası baş başa sürmüş görüşmenin bir birini kollamayla geçtiğini anladım.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ABD Başkanı Joe Biden ile yaptıkları görüşmenin ‘yararlı ve samimi bir görüşme’ olduğunu söyledi.

ABD Başkanı Joe Biden de, görüşmeyi, ‘olumlu ve verimli’ olarak niteledi.

İki lider de ayrı ayrı düzenledikleri basın toplantılarında görüşmenin içeriğiyle ilgili ayrıntılı bilgi vermekten kaçındılar.

Görüşmenin heyetler halinde yapılan bölümünde bir ara basın mensupları içeriye alınmış, ancak bağıra çağıra gelen soruların hiçbirine cevap verilmemiş.

Bundan sonrasını iki ülkenin ekipleri yürütecekmiş.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Basın bayramı günü düşüncelerim 24 Temmuz 2021 | 117 Okunma Seçim zamanında yapılacak ise yeni gelişmeler neden o iddia ile çelişiyor? 23 Temmuz 2021 | 1.955 Okunma A, yabancı vakıflardan bağış kabul ediyorlarmış.. Ne kadar ayıp… İyi de bu kimin ayıbı? 22 Temmuz 2021 | 1.557 Okunma Asiltürk Kıbrıs’a gitti.. Gitti de ne oldu? Kendi kamuoyu Asiltürk’ten ne bekler? 21 Temmuz 2021 | 3.584 Okunma Kıbrıs’a Türkiye’den bayram müjdesi: Cumhurbaşkanlığı Külliyesi… 20 Temmuz 2021 | 1.314 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar