CHP ve İYİ Parti Saadet’in ilkeler platformunda.. Balıkesir örneği…

Haberi ilk okuduğumda doğruluğundan kuşku duymuştum, o sebeple konuya eğilmem bugüne kaldı. Oysa doğruymuş.Haber şu: Saadet Partisi genel başkanı Temel Karamollaoğlu Balıkesir’de ‘Türkiye’nin...

Haberi ilk okuduğumda doğruluğundan kuşku duymuştum, o sebeple konuya eğilmem bugüne kaldı. Oysa doğruymuş.

Haber şu: Saadet Partisi genel başkanı Temel Karamollaoğlu Balıkesir’de ‘Türkiye’nin Meseleleri ve Çözüm Yolları’ konulu bir konferans vermiş.

Bunda şaşılacak bir nokta yok; Karamollaoğlu şu sıralar çok faal; parti olarak belirledikleri siyasi tavır hemen her kesimden ilgi gördüğü için görüşlerine müracaat ediliyor ve o da kimseyi boş çevirmiyor.

Televizyon ekranlarında, gazete ve itibarlı internet siteleri röportajlarında görünüyor Karamollaoğlu; yukarıdaki haberden bu arada illerde düzenlenen konferans etkinliklerine de katıldığı anlaşılıyor.

Meclis’te temsil edilmeyen bir partinin gördüğü bu ilgi gerçekten olağanüstü.

Saadet Partisi’nden bir kaynak, bana, “İl ve ilçe teşkilatlarımıza üye kaydedilmek için kendi gelenler o kadar yoğun ki, cevap vermekte zorlanıyoruz” dedi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Seçimlerine şaibe düşürmeyen ülke bilinen Türkiye bir aydır itiraz tartışmalarıyla sarsılıyor. YSK’ya teklifim var… 25 Nisan 2019 | 5.943 Okunma Merak edilmesin, Cumhur İttifakı bitmez, AK Parti yolundan dönmez. Herkes hesabını buna göre yapsın… 24 Nisan 2019 | 12.453 Okunma Saldırılar puslu hava ürünüdür. Doğru tavır için teşhisin doğru olması gerekir… 23 Nisan 2019 | 5.332 Okunma Kılıçdaroğlu’na saldırı Erdoğan’ın ‘musafaha’ ve ‘Türkiye ittifakı’ söylemini bozma amaçlı olabilir… 22 Nisan 2019 | 8.987 Okunma Zorunlu bir yazı bu; umarım kendi seviyemi yine de koruyabilmişimdir… 21 Nisan 2019 | 19.989 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar