Bugün yazımı iktidar yanlısı bir gazetenin üç yazarının köşelerinden göz açıcı bölümlere ayırdım

Her sabah yazı başına oturmadan önce internetten beş gazetenin sitesinin haberlerine ve daha çok da köşe yazılarına bakıyorum.Beş gazetenin beşi de farklı eğilimden.O gazetelerin hangileri olduğunu kendime...

Her sabah yazı başına oturmadan önce internetten beş gazetenin sitesinin haberlerine ve daha çok da köşe yazılarına bakıyorum.

Beş gazetenin beşi de farklı eğilimden.

O gazetelerin hangileri olduğunu kendime saklamayı tercih ederim; ancak birini bugün mecburiyetten afişe etmem gerekiyor.

Tembellik yapmaya karar verdiğim için…

Düşüncelerimi paylaşmak yerine Türkiye gazetesinde bugün yayımlanan üç ayrı köşe yazısından bazı bölümleri buraya aktaracağım.

Üç yazardan birer bölüm.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
AK Parti açık ara birinciyse bu telaş ne? Muhalefetin açmazına ışık tutuyorum 18 Ekim 2021 | 3.149 Okunma Sözler anlaşılmak için söylenir; neden öyleyse önemli şahısların sözlerini anlayamıyorum? 17 Ekim 2021 | 1.291 Okunma AK Parti yeni sistemin hatalarının farkında; öyleyse CB Erdoğan neden yetki paylaşımına gitmiyor?   16 Ekim 2021 | 1.958 Okunma Sorunlar devleşirken halkın sandık beklentisi de büyümeye başladı 15 Ekim 2021 | 2.642 Okunma İktidara yakın vakıf fişleme mi yapmış, ne yani yeni bir ‘Paralel Devlet Yapılanması’ mı? 14 Ekim 2021 | 6.898 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar