AK Parti’nin Kızılcahamam toplantısı ardından…

Siyaset de futbol camiası kadar esnek davranabilseydi, bu hafta sonu AK Partililer de Fenerbahçeliler kadar gelecekten umutlanabilirdi. On yıldır şampiyonluğa hasret Fenerbahçe’de, bunun altı yılının sorumluluğunu...

Siyaset de futbol camiası kadar esnek davranabilseydi, bu hafta sonu AK Partililer de Fenerbahçeliler kadar gelecekten umutlanabilirdi.

On yıldır şampiyonluğa hasret Fenerbahçe’de, bunun altı yılının sorumluluğunu üzerinde taşıyan yönetim, tam kongre öncesinde, rakip kadronun tavsiye ettiği önemli bir hocayı transfer etti. 
Fenerbahçeliler sevinçli.

AK Parti hafta sonunu Kızılcahamam’da kampa girerek geçirdi. Partinin önemli isimleri, bakanlar, kendi alanlarına giren konularda bilgi verdiler; son konuşmayı da AK Parti genel başkanı da olan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan yaptı.

Yazının devamı için

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
AK Parti yeni ortak arayışında; MHP onu bırakır mı? 15 Haziran 2024 | 712 Okunma Görüşmeler ‘sıradan’ değil, beklenmeyen gelişmelere açık… 13 Haziran 2024 | 4.142 Okunma Avrupa’da seçimler ırkçıların yüzünü güldürdü ama… 11 Haziran 2024 | 2.759 Okunma Seçimler bir kandırmaca haline dönüşebilir… Örnekler artıyor… 09 Haziran 2024 | 2.159 Okunma “Gülen uçakta, dönüyor” haberi beni umutlandırmıştı 07 Haziran 2024 | 3.209 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar