AK Parti’den evimize hediye geldi. Bakalım halk da iktidar cephesine beklediği hediyeyi verecek mi?

Önceki gün bizim evin kapısı çalındı. Meşgul olduğum için ben ilgilenemedim, ama gelenler AK Parti örgütünden imişler. Kapıdan “Merhaba” deyip bir poşet içerisinde kutu çay...

Önceki gün bizim evin kapısı çalındı. Meşgul olduğum için ben ilgilenemedim, ama gelenler AK Parti örgütünden imişler. Kapıdan “Merhaba” deyip bir poşet içerisinde kutu çay bırakmışlar. Bu arada, herhangi bir konuda şikayetimiz olup olmadığını, bir isteğimiz bulunup bulunmadığını da öğrenmek istemişler.

Ardından da karşı komşunun kapısını çalmak üzere ayrılmışlar.

Dün de faaldi AK Parti örgütü, aynı kişiler ellerinde paketlerle başka sokaklarda dolaşıyorlardı.

Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde de evimize uğranmış ve “Cumhurbaşkanımızın hediyesi” diyerek bir kutu kahve bırakmışlardı.

AK Parti propagandası muhalefete fark atıyor

Dün güzel bir hava vardı. Evden çıkıp diğer insanların bahar heyecanına ortak olmak istedik. Geçtiğimiz yollar üzerinde ne kadar çok reklam alanı olduğunu fark edince çok şaşırdım. Daha önce herbirinde çeşitli ürünlerin reklamları yapıldığı için sayıca çokluklarının farkına varılmayan bütün alanlar AK Parti’nin seçim posterleriyle doluydu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Why do writers write? I try to unveil the mystery concerning this question by focusing on a more challenging question… 24 Mayıs 2019 | 5 Okunma Yazar neden yazar? Bugünlerde dünyanın değişik yerlerinde yaşananlar yaşanmasın diye de yazar… 24 Mayıs 2019 | 3.075 Okunma YSK kararının gerekçesi.. Medyamızın durumu.. Ve biraz da gülelim istedim… 23 Mayıs 2019 | 13.488 Okunma The Supreme Council is taking its time.. OK by me; but the busybodies make its job more complex… 22 Mayıs 2019 | 12 Okunma Gerekçeli karar geciktikçe iş içinden çıkılmaz hale geliyor.. Yenilenmeyi isteyenlerin işgüzarlıkları yüzünden… 22 Mayıs 2019 | 5.001 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar