15 Temmuz hainliğini önceden bilen “Yine kaşınanlar var” diye yazdı.. Geçmiş gafletimi hatırlayıp uyarısına kulak verdim…

Önce şu satırları birlikte okuyalım:

“Son birkaç haftadır kimi emekli askerlerin, FETÖ mağduru Kemalist subayların sosyal medya hesaplarında darbe imaları görmeye başladım. Onlara Atatürkçülükle renklendirilmiş FETÖ’cü hesapların ve yurt dışındaki FETÖ’cülerin alenen ya da örtülü olarak eşlik ettiklerini de antrparantez belirteyim.

“Üç beş kişiyle konuştum ‘Nedir bu’ diye, çok tatmin edici cevaplar alamadım doğrusu. Bazıları da önemsiz buldular.

“Özellikle FETÖ mağduru emekli subaylardan bu imaların gelmesi ilginç.

“Bilmiyorum, TSK içindeki Atatürkçü subaylar üzerinde belli bir etkisi olan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğru Perinçek bu kaşıntıdan haberdar mı?

Doğu Perinçek son derece zeki bir siyasetçi. Bir ‘Atatürkçü darbe’ durumunda, Atatürkçü olarak renklendirilmiş FETÖ’cülerin hareketi ele geçireceklerini ve ülkeyi Küresel Çete’ye peşkeş çekeceklerini çok iyi bilir. (…)

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ömrümüzün kalan vaktinden dün bir yaprak daha düştü… 01 Ocak 2021 | 531 Okunma Bugün geride bırakacağımız ve yarın gireceğimiz yılların bana düşündürdükleri… 31 Aralık 2020 | 1.415 Okunma DEVA Partisi iktidara gelme başarısı gösterebilir, ama bunun bir şartı var… 30 Aralık 2020 | 5.100 Okunma Türkiye’nin en güvenilirleri.. Benim dikkatimi ‘en güvenilir gazeteciler listesi’nde olmayanlar çekti… 29 Aralık 2020 | 3.891 Okunma Siyaset güçlü rakiplerin karşılıklı zekice taktikleriyle seyir zevki verir; bizde öyle mi ya! 28 Aralık 2020 | 1.699 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum