Taha Akyol Meral Akşener’e iltifat ediyor ama...

Nasrettin Hoca misali önce testi kırılmadan uyarımı yapayım: Aşağıda okuyacağınız satırlar siyasete değil, ahlaka dair.Bu uyarıyı yapma ihtiyacı hissediyorum, çünkü seçim atmosferinin...

Nasrettin Hoca misali önce testi kırılmadan uyarımı yapayım: Aşağıda okuyacağınız satırlar siyasete değil, ahlaka dair.
Bu uyarıyı yapma ihtiyacı hissediyorum, çünkü seçim atmosferinin gergin ortamında söylenen değil söyleyenin kimliğine odaklanılıyor.
Türkiye her daim bir seçim atmosferi gerginliği taşıdığı için, hayatımız mevsim normallerinin dışında seyrediyor. Gerginlik ve güvensizlik kimliğimizin ayrılmayan yapı taşları olmak üzere (İyimser olabilmek için olmak üzere ifadesini kullandığımı belirtmeliyim).
Sadece söyleyenin kimliği değil aynı zamanda yazının nerede yayınlandığı merkeze alınarak suni bir refleks ortaya konulmaya çalışılıyor. Suni refleks alanımız malum sosyal medya.
Acilen bir alınganlık ve güven haritası çıkarmamız gerektiğini düşünüyorum.
Alınganlık ve güven haritası üzerine konuşmak için geçtiğimiz Cuma yayınlanan Sayın Meral Akşener'in konuk edildiği Taha Akyol'un programına götürmek istiyorum sizi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
​ Haluk Dursun: Tuna boylarında dolaştı, Ahlat’ta toprağa kavuştu ​ 21 Ağustos 2019 | 2.269 Okunma Telefon tellerinden aile bağları 16 Ağustos 2019 | 120 Okunma Bayram sofrasında paylaşılacak “hikaye”... 14 Ağustos 2019 | 132 Okunma Babaannem bayramda Uludağ’a çıkacakmış... Tefrika roman: 4 09 Ağustos 2019 | 110 Okunma Mektupla gelen geçmiş… 07 Ağustos 2019 | 120 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar