Taha Akyol Meral Akşener’e iltifat ediyor ama...

Nasrettin Hoca misali önce testi kırılmadan uyarımı yapayım: Aşağıda okuyacağınız satırlar siyasete değil, ahlaka dair.Bu uyarıyı yapma ihtiyacı hissediyorum, çünkü seçim atmosferinin...

Nasrettin Hoca misali önce testi kırılmadan uyarımı yapayım: Aşağıda okuyacağınız satırlar siyasete değil, ahlaka dair.
Bu uyarıyı yapma ihtiyacı hissediyorum, çünkü seçim atmosferinin gergin ortamında söylenen değil söyleyenin kimliğine odaklanılıyor.
Türkiye her daim bir seçim atmosferi gerginliği taşıdığı için, hayatımız mevsim normallerinin dışında seyrediyor. Gerginlik ve güvensizlik kimliğimizin ayrılmayan yapı taşları olmak üzere (İyimser olabilmek için olmak üzere ifadesini kullandığımı belirtmeliyim).
Sadece söyleyenin kimliği değil aynı zamanda yazının nerede yayınlandığı merkeze alınarak suni bir refleks ortaya konulmaya çalışılıyor. Suni refleks alanımız malum sosyal medya.
Acilen bir alınganlık ve güven haritası çıkarmamız gerektiğini düşünüyorum.
Alınganlık ve güven haritası üzerine konuşmak için geçtiğimiz Cuma yayınlanan Sayın Meral Akşener'in konuk edildiği Taha Akyol'un programına götürmek istiyorum sizi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kapaklı olan her şeyin kitap olma(mak)klığına dair... 15 Nisan 2020 | 2.014 Okunma Evde mi kalıyoruz yoksa ekrana hapis bir hayat mı yaşıyoruz? 10 Nisan 2020 | 2.216 Okunma Kadim kültürde korku ve endişe metafizik ürpertiden payını alırdı... 08 Nisan 2020 | 142 Okunma Hayatı eve sığdırmak için  babalar biraz gayret etse.. 03 Nisan 2020 | 2.233 Okunma Kirli eller, ekonominin yürüyüşünü nasıl etkileyecek? 01 Nisan 2020 | 2.451 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar