Öğretmen var, ÖĞRETMEN var!

-I-Bazen insanın aklı karışır. Şu vidyoya bakarken... Ölümlerden ölüm beğenir, kahırlardan kahır. Gencecik askerler ceplerinde vasiyet ile ölüme giderken, meslek lisesi öğrencilerinin öğretmenlerine...

-I-

Bazen insanın aklı karışır. Şu vidyoya bakarken... Ölümlerden ölüm beğenir, kahırlardan kahır. Gencecik askerler ceplerinde vasiyet ile ölüme giderken, meslek lisesi öğrencilerinin öğretmenlerine yaptığı işkenceyi, evet maddi ve manevi işkenceyi gösteren vidyoya bakarken... İnsanın aklı karışır kalbi kararır. Bir iç sızısı, kalbe düşmüş bir kor ile birleşip yakar.

Vidyonun altındaki notu okurken, bu vidyoyu paylaşın diyen yazılara bakarken akıl karışır, fikir karışır, kalp karışır.

Bu vidyonun yayılmasına katkı yaparsa mı bu öğretmene destek olacağını yoksa yayılmaması için çaba sarf etmese mi öğretmene destek olacağını bilemez.

-II-

Magazin gündemini Türkçe test kitabı için soru haline getirip, öğrencilere bilgi diye sunanlar o kitaplar satmasa böyle bir yola tevessül eder miydi?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kapaklı olan her şeyin kitap olma(mak)klığına dair... 15 Nisan 2020 | 2.056 Okunma Evde mi kalıyoruz yoksa ekrana hapis bir hayat mı yaşıyoruz? 10 Nisan 2020 | 2.250 Okunma Kadim kültürde korku ve endişe metafizik ürpertiden payını alırdı... 08 Nisan 2020 | 170 Okunma Hayatı eve sığdırmak için  babalar biraz gayret etse.. 03 Nisan 2020 | 2.299 Okunma Kirli eller, ekonominin yürüyüşünü nasıl etkileyecek? 01 Nisan 2020 | 2.490 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar