“Müslümanım ama... her boyaya boyanırım sorun yok yani!”

Müslüman gençler tarafından hazırlanan “I'm Muslim, but...” diye cümlelerin ard arda sıralandığı bir vidyo var.Müslümanım ama öfkeli değilim, diyor koyu tenli bir genç adam.(Biliyorsunuz...Müslüman gençler tarafından hazırlanan “I'm Muslim, but...” diye cümlelerin ard arda sıralandığı bir vidyo var.
Müslümanım ama öfkeli değilim, diyor koyu tenli bir genç adam.
(Biliyorsunuz Müslümanlar öfkelidir, ama ben onlardan farklıyım.)
Müslümanım ama gülmeyi çok severim, diye kahkaha atıyor koyu tenli kızıl saçlı bir genç kız.
(Müslümanlar asık suratlıdır. Ben farklıyım, güler yüzlü ve neşeliyim. Şekilde görüldüğü üzere.)
Saçını sıkı sıkı kapatmış ama boynunu açıkta bırakan giysisi ile caz şarkıcılarına benzeyen genç kız, Müslümanım ama flört etmeyi severim ailemin haberi olmasa bile diyor.
(Dinim izin vermese bile sizlerden biriyim işte.)
Aksansız İngilizceleri ile doğma büyüme Amerikalı olduklarını ortaya koyan gençler ne kadar Amerikalı olduklarını ispat etme yükümlülüğü içinde buluyorlar kendilerini:

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kapaklı olan her şeyin kitap olma(mak)klığına dair... 15 Nisan 2020 | 1.995 Okunma Evde mi kalıyoruz yoksa ekrana hapis bir hayat mı yaşıyoruz? 10 Nisan 2020 | 2.203 Okunma Kadim kültürde korku ve endişe metafizik ürpertiden payını alırdı... 08 Nisan 2020 | 135 Okunma Hayatı eve sığdırmak için  babalar biraz gayret etse.. 03 Nisan 2020 | 2.221 Okunma Kirli eller, ekonominin yürüyüşünü nasıl etkileyecek? 01 Nisan 2020 | 2.447 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar