“Müslümanım ama... her boyaya boyanırım sorun yok yani!”

Müslüman gençler tarafından hazırlanan “I'm Muslim, but...” diye cümlelerin ard arda sıralandığı bir vidyo var.Müslümanım ama öfkeli değilim, diyor koyu tenli bir genç adam.(Biliyorsunuz...Müslüman gençler tarafından hazırlanan “I'm Muslim, but...” diye cümlelerin ard arda sıralandığı bir vidyo var.
Müslümanım ama öfkeli değilim, diyor koyu tenli bir genç adam.
(Biliyorsunuz Müslümanlar öfkelidir, ama ben onlardan farklıyım.)
Müslümanım ama gülmeyi çok severim, diye kahkaha atıyor koyu tenli kızıl saçlı bir genç kız.
(Müslümanlar asık suratlıdır. Ben farklıyım, güler yüzlü ve neşeliyim. Şekilde görüldüğü üzere.)
Saçını sıkı sıkı kapatmış ama boynunu açıkta bırakan giysisi ile caz şarkıcılarına benzeyen genç kız, Müslümanım ama flört etmeyi severim ailemin haberi olmasa bile diyor.
(Dinim izin vermese bile sizlerden biriyim işte.)
Aksansız İngilizceleri ile doğma büyüme Amerikalı olduklarını ortaya koyan gençler ne kadar Amerikalı olduklarını ispat etme yükümlülüğü içinde buluyorlar kendilerini:

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“Babaannem faceApp’lanınca derse geç kaldım” 19 Temmuz 2019 | 56 Okunma 15 Temmuz’u hep aynı yerden anmaya devam edemeyiz... 17 Temmuz 2019 | 257 Okunma 1930’larda 12 yaşındaki bir kıza âşık olmak normal miydi? 12 Temmuz 2019 | 1.252 Okunma Aile, Endüstri Devriminden bu yana darbe alıyor... 10 Temmuz 2019 | 237 Okunma Aile nereye gidiyor/Anaerkil dönemin sancıları... 05 Temmuz 2019 | 612 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar