Annem ile babam emekli olunca motosikletle Avrupa turuna çıktı (2)

Biraz sonra okuyacağınız mektubu Nuray Catic bana Hakikat İncinmesin romanının tefrikasının ilk aylarında gönderdi.

Niagara’da tanıştığı 97 yaşındaki Dr. Ahmet Fuat Şahin’den bahseden satırlarını heyecanla okudum. Ve derhal kendisi ile bir nehir röportaj yapılması gerektiğini yazdım. Ne ki nasip olmadı. Dr. Ahmet Fuat Şahin 4 Kasım günü emanetini teslim etmiş.

İçinde yaşadığımız çağ her şeyi hızla veri haline getiriyor. Dataizm çağına karşı tek dayanak noktamız verilere karşı hayatların kaydını tutmak. Lütfen henüz imkansız olmadan etrafınızdaki hayatları kaydını tutalım. Yaşananları, kelimelerin gövdesine yüklemekte rikkatli ve dikkatli olalım, bu konuda birbirimizi gayrete getirelim. Geçen hafta bir bölümünü yayınladığım mektuba devam ediyoruz. Buyurun:

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kapaklı olan her şeyin kitap olma(mak)klığına dair... 15 Nisan 2020 | 2.062 Okunma Evde mi kalıyoruz yoksa ekrana hapis bir hayat mı yaşıyoruz? 10 Nisan 2020 | 2.270 Okunma Kadim kültürde korku ve endişe metafizik ürpertiden payını alırdı... 08 Nisan 2020 | 173 Okunma Hayatı eve sığdırmak için  babalar biraz gayret etse.. 03 Nisan 2020 | 2.318 Okunma Kirli eller, ekonominin yürüyüşünü nasıl etkileyecek? 01 Nisan 2020 | 2.512 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar