1 Kasım akşamı “hepimiz” çok korktuk çoook!

2019'a kadar seçim yok. Şimdi derin bir nefes alalım ve “korku”larımızla yüzleşelim.Korkularımızla yüzleşirsek, seçim sonuçlarını daha iyi değerlendirebiliriz.a- En çok anket şirketleri...

2019'a kadar seçim yok. Şimdi derin bir nefes alalım ve “korku”larımızla yüzleşelim.
Korkularımızla yüzleşirsek, seçim sonuçlarını daha iyi değerlendirebiliriz.

a- En çok anket şirketleri korktu.

Ön gördükleri rakamlar ile sandıkların söylediği rakamlar arasındaki “sapma”, arkası nasıl gelecek, bu gece nasıl bitecek endişesine garketti her birini.
Korkularını emniyete çevirmek için önümüzdeki seçimlere kadar 81 ilde teşkilatlanmayı başarabilecekler mi?
Güneydoğu Bölgesi'nde telefon ile ankete katılan seçmenlerin korkusunu anlayabilme basireti gösterebilecek mi anket şirketleri?
Oyunuzu hangi partiye vereceksiniz sorusunu, kendilerini denetleme aracı olarak gören Güneydoğulu seçmenin, hakiki cevabını almayı önümüzdeki seçimlerde başarabilecekler mi anket şirketleri ?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kapaklı olan her şeyin kitap olma(mak)klığına dair... 15 Nisan 2020 | 2.056 Okunma Evde mi kalıyoruz yoksa ekrana hapis bir hayat mı yaşıyoruz? 10 Nisan 2020 | 2.250 Okunma Kadim kültürde korku ve endişe metafizik ürpertiden payını alırdı... 08 Nisan 2020 | 170 Okunma Hayatı eve sığdırmak için  babalar biraz gayret etse.. 03 Nisan 2020 | 2.299 Okunma Kirli eller, ekonominin yürüyüşünü nasıl etkileyecek? 01 Nisan 2020 | 2.490 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar