1 Kasım akşamı “hepimiz” çok korktuk çoook!

2019'a kadar seçim yok. Şimdi derin bir nefes alalım ve “korku”larımızla yüzleşelim.Korkularımızla yüzleşirsek, seçim sonuçlarını daha iyi değerlendirebiliriz.a- En çok anket şirketleri...

2019'a kadar seçim yok. Şimdi derin bir nefes alalım ve “korku”larımızla yüzleşelim.
Korkularımızla yüzleşirsek, seçim sonuçlarını daha iyi değerlendirebiliriz.

a- En çok anket şirketleri korktu.

Ön gördükleri rakamlar ile sandıkların söylediği rakamlar arasındaki “sapma”, arkası nasıl gelecek, bu gece nasıl bitecek endişesine garketti her birini.
Korkularını emniyete çevirmek için önümüzdeki seçimlere kadar 81 ilde teşkilatlanmayı başarabilecekler mi?
Güneydoğu Bölgesi'nde telefon ile ankete katılan seçmenlerin korkusunu anlayabilme basireti gösterebilecek mi anket şirketleri?
Oyunuzu hangi partiye vereceksiniz sorusunu, kendilerini denetleme aracı olarak gören Güneydoğulu seçmenin, hakiki cevabını almayı önümüzdeki seçimlerde başarabilecekler mi anket şirketleri ?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ardında milyonlarca fidan bırakarak toprağa kavuştu 22 Ocak 2020 | 11 Okunma Bir kahve içimi bazen ne kadar uzun bir zaman 17 Ocak 2020 | 86 Okunma Şantiye kafelerde kazma-kürek, kitap kafelerde de kitap 15 Ocak 2020 | 107 Okunma Gündelik hayatın “sahne”si... 10 Ocak 2020 | 219 Okunma Türkçe ezan tartışmalarına “hoparlörlü” bir katkı... 08 Ocak 2020 | 2.426 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar