Kanal kurmamış, kanal bulmuşlar!

Reuters Gazetecilik Enstitüsü, 2021 Dijital Haber Raporunu yayınlamış

Gezi kalkışmasından önce, Halk TV'ye kardeş olarak kurulan Artı1 televizyonuyla ilgili son günlerde çok çarpıcı iddialar ortaya atıldı.
Bombanın pimini Yılmaz Özdil çekti. Kanalın şaibeli kuruluş sürecine işaret etti. Uğur Dündar'ı ima ederek kavga çıkardı. Restleşmeler, tripler, küfür derken birileri devreye girdi, ikili arayı buldu...
Sonra Can Ataklı füze attı! Ataklı "Bir kanal kurmak için CHP'den toplanan 40 milyon lira var ve bu para kayıp. Bir CHP'linin ‘Tamam, ben hallediyorum’ deyip önemli bir bölümünü yok ettiğini, gerisiyle bina yaptıklarını filan söylerler" diye ifşaatta bulundu.
Sonra itiraflar birbiri ardına patladı.
Eski Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen, parayı toplayan kişinin Erdoğan Toprak olduğunu söyledi. Hatta oğlunun düğününde toplanan paraları götürüp Toprak'a saydığını açıkladı.

Sabah'a konuşan Eski Maltepe Belediye Başkanı Mustafa Zengin de Erdoğan Toprak'ın "10 belediye 300 biner dolar verirse yeterli destek sağlanmış olur" dediğini ve böylece kanalı döndürecek paranın toplanmaya başladığını ifade etti.


YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kıssadan hisse, reklamdaki nisa 20 Eylül 2021 | 374 Okunma Buradan size ekmek çıkmaz 13 Eylül 2021 | 1.290 Okunma İdeolojik burkalılar! 06 Eylül 2021 | 167 Okunma Cumhurbaşkanı uçağından notlar... 30 Ağustos 2021 | 288 Okunma Yangından çıkan dersler 09 Ağustos 2021 | 121 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar