Bıktık...

Vallahi de bıktık, billahi de bıktık...İçi boşaltılan, soyulup soğana çevrilen batık Türk Hava Kurumu'nun her orman yangınında ısrarla gündeme getirilmesinden bıktık.Milyarlık mal...

Vallahi de bıktık, billahi de bıktık...
İçi boşaltılan, soyulup soğana çevrilen batık Türk Hava Kurumu'nun her orman yangınında ısrarla gündeme getirilmesinden bıktık.
Milyarlık mal varlıkları ipotek altındaki asırlık kurumun, Orman Bakanlığı'nın açtığı ihaleye girmek için teminat mektubu verecek parasının olmamasının itiraf edilmesine rağmen "uçaklar yatıyor" denmesinden bıktık.
Yakın dönemde kurum yönetiminin "Kasa boşaltılmış. Ne olur kayyum atayın" diye Cumhurbaşkanına yalvardığı gerçeği ortadayken at gözlüklülerin "THK ideolojik gerekçelerle yok edildi, kayyum atadı" demesinden bıktık.
Emekli generallerin ve CHP'nin çiftliğine dönen THK'nın, daha kendi içindeki yangını söndüremezsen ülke yangınlarıyla baş edebileceği yaygarasından bıktık.
THK'nın Ruslardan kiraladığı uçaklarla yangın söndürme faaliyetlerine katılmasına rağmen "devre dışı bırakıldı"...
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tehlikenin farkında mısınız? 18 Ekim 2021 | 531 Okunma Kabak tadı verdiler! 11 Ekim 2021 | 257 Okunma Kendini arayan adam 04 Ekim 2021 | 152 Okunma Gerçekler algıya kurban gidiyor!.. 27 Eylül 2021 | 101 Okunma Kıssadan hisse, reklamdaki nisa 20 Eylül 2021 | 381 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar