Kanala düşen Şengör'e sarılır da, Şengör aslında ne diyor!

Önceki akşam Didem Arslan Yılmaz'ın Türkiye'nin Nabzı programında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu konuktu. Program genelde Nagehan Alçı, Alçı'nın cep telefonuna gelen mesajlar ve Ekrem İmamoğlu arasında geçti.

Ve tartışmanın önemli bir bölümüne sevgili dostum Celal Şengör'ün görüşleri damga vurdu. Celal Şengör'e sürekli söven bir kitle, şimdilerde Celal Şengör'ün Kanal İstanbul ile ilgili sözlerine pek bir değer verir oldular. Ne söylese kabahat olan Celal, şimdi tam tersi bir durum yaşıyor bu kitlenin gözünde. Neyse program sırasında Nagehan Alçı, "Celal Şengör şöyle diyor, Celal Şengör böyle diyor" diye tutturunca, Didem de Celal Şengör'ü yayına bağlattı. Ben olsam bağlamazdım. Niyesini de söyleyeyim. Orada konuk koltuğunda oturan Cumhurbaşkanı Erdoğan ya da mevcut bakanlardan biri olsa idi oraya bir telefon bağlanır mıydı? 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İstanbul topyekun esnek mesaiye geçiyor 27 Ekim 2020 | 3.863 Okunma Okur mektupları 26 Ekim 2020 | 2.591 Okunma Sınıfta kalan bir kent yönetimi 25 Ekim 2020 | 1.528 Okunma Çözüm hasta garantili aşı ihalesi 24 Ekim 2020 | 1.909 Okunma Gerçeklerden kaçamazsınız 23 Ekim 2020 | 3.234 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum