Hayvan hakları savunucularının önerisi ne acaba?

Bir polis memurunun, bölgesindeki sokak köpekleri ile ilgili çaresizliğini yazdım dün. Tam, “Bir dokun bin ah işit” durumu ortaya çıktı. Yüzlerce mail. Hepsi aynı dertten muzdarib. Dert dediğim...

Bir polis memurunun, bölgesindeki sokak köpekleri ile ilgili çaresizliğini yazdım dün. 
Tam, “Bir dokun bin ah işit” durumu ortaya çıktı. 
Yüzlerce mail. 
Hepsi aynı dertten muzdarib. 
Dert dediğim sokak köpeği çeteleri. 
Evet ben de onlara çok acıyorum, evet ben de zaman zaman kızımla bu köpeklere çuval çuval mama taşıdım ama bu köpeklerin sokaklarda bu şekilde varlığı pek de “Medeni” bir durum oluşturmuyor. 
Bakın gelen maillerden bazılarından bölümler paylaşayım:

ELİMİZDE SOPALARLA OKUL YOLUNDA

“Oğlum evime 300 metre mesafede bir okula gidiyor. 
Okulun etrafında sokak köpeği çeteleri var. Bir tane de değil bunlar. Bir kaç çete. Dolayısıyla her sabah oğlumla uyanıyoruz, elimizde süpürge sapları ile okula birlikte gidiyoruz, oğlumu okula bırakıyorum, eve dönüyorum. 
Oğlumla birlikte okula gidiyor olmaktan dolayı hiç şikâyetim yok, hatta fazlasıyla memnunum, hareketsiz yaşamımızda biraz da olsa yürümek iyi geliyor bünyeye.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Üzüm üzüm iki gözüm 24 Mart 2019 | 7.628 Okunma Milletleri utandıran liderler 22 Mart 2019 | 8.163 Okunma 80'ine geldin, biraz utanman olsun! 21 Mart 2019 | 10.808 Okunma Hangi kulüp başkanı dolandırıcı diye savcılığa verildi? 20 Mart 2019 | 6.523 Okunma Tarım ihracatına fiili durdurma 19 Mart 2019 | 8.019 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar