Harekat bitti, hareketi yazalım

Değerli okurlar, aşağıda okuyacağınız bilgileri aslında geçen haftalarda topladım ama araya Barış Pınarı Harekatı girince yazmak mümkün olmadı.

Oradaki cephe en azından şimdilik kapandığına ve ABD ile varılan uzlaşma sonucu oradaki harekat bittiğine göre, şimdi Ali Babacan cephesindeki harekete biraz göz atalım.

BABACAN GERİ VİTESE Mİ TAKTI?

Yeni bir siyasi hareket başlatmak ve yeni bir partinin kuruluşuna öncülük etmek için AK Parti Kurucular Kurulu'ndan ve dolayısı ile AK Parti'den istifa eden Ali Babacan, Karar gazetesine verdiği röportajdan bu yana oldukça sessiz. Bu da "Acaba Ali Babacan geri vitese mi taktı, bu işten vaz mı geçti?" gibi sorulara neden oluyor. Doğrusunu isterseniz bu sorular benim kafamda da olduğu için, birkaç gündür Babacan cephesinden ne olup bittiğini öğrenmeye çalışıyordum. Çabalarım sonucunda epey bir bilgi topladım. Bunları da sizinle paylaşmak istiyorum.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Aşılar 04 Aralık 2020 | 3.518 Okunma FETÖ olsa bu kararı alırdı 03 Aralık 2020 | 4.463 Okunma Katar keşke Volkswagen'i getirseydi 02 Aralık 2020 | 4.962 Okunma Pecunia non olet 01 Aralık 2020 | 3.080 Okunma Okur mektupları 30 Kasım 2020 | 2.189 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar