En iyi 6 şemsiye

Yaz günü şemsiye yazmak da nereden çıktı diyebilirsiniz. Küresel ısınmanın de etkisiyle artık yazlar da yağışlı. Hatta yaz yağmurları kış yağmurlarından daha beter bir şekilde bardaktan değil sanki kovadan boşalıyor.

Geçen hafta İstanbul'da bir yemekte buluştuğum centilmenin de şemsiye meselesine benim kadar özenli yaklaştığını görünce, şemsiyelerle ilgili yazımı tekrarlamanın faydalı olacağını düşündüm.

Her ne kadar İstanbul uzun yürüyüşlere elverişli bir kent değilse de yağmura yakalanmak, kısa süre içinde sizi perişan edebilir. Bundan korunmanın en etkili ve hatta tek yolu ise doğru düzgün bir şemsiyeye sahip olmaktır.

Üstelik şemsiye, bir centilmenin de, bir hanımefendinin de hem vazgeçilmez hem de işe yarar aksesuvarlarından biri.

Ben de bu hafta size biraz şemsiyelerden söz edeyim ve bazı tavsiyelerde bulunayım dedim. Şemsiyeler türlü türlü aslında. Her birinin işlevi ayrı, kullanıldığı yer ayrı, buna göre tasarımları da farklı. Bir golf şemsiyesi ile yürüyüşte kullandığınız bir şemsiye bile farklı.

Benim burada bahsedeceğim şemsiyeler daha çok şehirde veya kırda dolaşırken kullanacağınız türden.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yükseköğrenimde durumumuz ne! 21 Eylül 2019 | 3.957 Okunma Survivor bir gençlik geliyor 20 Eylül 2019 | 4.463 Okunma Mustafa Koç'un vizyonu 19 Eylül 2019 | 6.683 Okunma Tam da beklediğim yanıtı verdiniz hanımefendi 18 Eylül 2019 | 13.417 Okunma Bize en uyumlu lider Esad 17 Eylül 2019 | 5.636 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar