Emniyet Müdürü Çalışkan: Hata görünce bildirin lütfen

İstanbul Emniyet Müdürü, değerli dost Dr. Mustafa Çalışkan aradı dün. Yazıyı okumuş. "Ancak siz bir şey yazınca görüşüyoruz" diye girdi söze.

"İstanbul Emniyet Müdürü'nün boş vakti olmaz ki, bir araya gelip, sohbet edelim" dedim.

Güldü.

"Gece gündüz çalışıp, on bin tane iyi iş yapıyoruz. Bir çekici işi çıkıyor, bir memurumuz bir hata yapıyor, bizim yaptığımız tüm iyi şeyler unutuluyor" dedi Çalışkan.

"Haklısınız. Kamu görevi böyle bir şey Mustafa Bey, yaptıklarınız için minnetimizi dile getirmeyiz ama kusuru affetmeyiz" dedim.

"Haklısınız. Yazın ki, biz de hatamız var ise eksiğimiz var ise görelim" dedi.

Çekiciler konusunda çok şikayet varmış.

"Bunlar arasında bize ait olan var, bizim vakfa ait olan var, başka yerlere ait olanlar var. Ama hepsinin günahı bize yazılır. Şunu hemen söyleyeyim, bazı vatandaşların düşündüğü gibi oradan bir gelir elde etmek için çekilmiyor o araçlar. O çekicilerden gelen para devede kulak bile değil İstanbul Emniyeti için" dedi.

Ben de bana ulaşan ve bizzat gördüğüm olayları, şikayetleri aktardım kendisine.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Teşekkürler Selman Öğüt 18 Eylül 2020 | 3.029 Okunma Amazon Prime'ın patronu ile sohbet:  "Türkiye Avrupa'daki 6. büyük" 17 Eylül 2020 | 1.894 Okunma Canan Hanım'ın anti Atatürkçülüğü 16 Eylül 2020 | 2.378 Okunma YİD'ciler de feragat edecek mi? 15 Eylül 2020 | 2.303 Okunma Zatürre aşısı var aslında 14 Eylül 2020 | 1.846 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar