Adını mı beğenmiştiniz

Girişimdeki cümle için bağışlayın ama başka türlü söyleyemezdim, “Lan biz okulların servis şoförleri arasında tacizciler olabilir araştırılmalı, sicile bakılmalı diye haber yaparken...

Girişimdeki cümle için bağışlayın ama başka türlü söyleyemezdim, “Lan biz okulların servis şoförleri arasında tacizciler olabilir araştırılmalı, sicile bakılmalı diye haber yaparken, bir tescilli çocuk tacizcisinin üniversitede öğretim üyesi hatta daha da ötesi bölüm başkanı yapılacağını aklımıza bile getiremezdik” diyeceğim.

Gerçekten olacak bir iş değil.

Amerika’da güvenlik güçlerinin çocuk tacizcilerini tespit etmek için yaptığı bir operasyonda oltaya takılan ve internette tanıştığı bir çocuğun evine cinsel taciz maksatlı giderken yakalanıp yargılandıktan sonra hapse atılan ve ruhsatı elinden alınan Abdüssamed Köse serbest bırakıldıktan sonra Türkiye’ye geliyor.

ABD’de kalsa sürekli takip altında olacak olan ve bir mahalleye taşındığı anda bütün mahalleye “Çocuk tacizcisi mahallenize taşındı” diye mahalle halkı uyarılacak olan bu kişi kapağı Türkiye’ye atmakla ne kadar doğru bir iş yaptığını kısa sürede anlıyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Beştepe Hattı Hümayunu ya da iyi bir niyet beyanı 03 Mart 2021 | 416 Okunma Virüs gece daha mı bulaşıcı? 02 Mart 2021 | 2.011 Okunma Mısır'da da inat mı? 01 Mart 2021 | 2.315 Okunma İnadına değil ortak sorumlulukla 27 Şubat 2021 | 1.393 Okunma Yeni aşılara niye talip değiliz 26 Şubat 2021 | 992 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar