Adını mı beğenmiştiniz

Girişimdeki cümle için bağışlayın ama başka türlü söyleyemezdim, “Lan biz okulların servis şoförleri arasında tacizciler olabilir araştırılmalı, sicile bakılmalı diye haber yaparken...

Girişimdeki cümle için bağışlayın ama başka türlü söyleyemezdim, “Lan biz okulların servis şoförleri arasında tacizciler olabilir araştırılmalı, sicile bakılmalı diye haber yaparken, bir tescilli çocuk tacizcisinin üniversitede öğretim üyesi hatta daha da ötesi bölüm başkanı yapılacağını aklımıza bile getiremezdik” diyeceğim.

Gerçekten olacak bir iş değil.

Amerika’da güvenlik güçlerinin çocuk tacizcilerini tespit etmek için yaptığı bir operasyonda oltaya takılan ve internette tanıştığı bir çocuğun evine cinsel taciz maksatlı giderken yakalanıp yargılandıktan sonra hapse atılan ve ruhsatı elinden alınan Abdüssamed Köse serbest bırakıldıktan sonra Türkiye’ye geliyor.

ABD’de kalsa sürekli takip altında olacak olan ve bir mahalleye taşındığı anda bütün mahalleye “Çocuk tacizcisi mahallenize taşındı” diye mahalle halkı uyarılacak olan bu kişi kapağı Türkiye’ye atmakla ne kadar doğru bir iş yaptığını kısa sürede anlıyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Siyaseten taşınamaz 30 Kasım 2021 | 21 Okunma Turkovac ne zaman ve zorunlu mu? 29 Kasım 2021 | 528 Okunma Kendine yontmak 27 Kasım 2021 | 850 Okunma Düşmandı kurtarıcı oldu, niye gitti niye geldi! 26 Kasım 2021 | 1.116 Okunma 2001'e doğru 24 Kasım 2021 | 1.333 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar