ÇOK OKUNAN YAZARLAR

FETÖ’yü unutmuyoruz değil mi?

17-25 Aralık darbesini, 15 Temmuz işgal girişimini yaşamış bir millet olarak "FETÖ ile mücadelenin neresindeyiz" sorusunu sormadığımız hiçbir günümüz olamaz .

Fahrettin Altun
Fahrettin Altun Sabah Gazetesi
15 Şubat 2018 | 7.2 K

17-25 Aralık darbesini, 15 Temmuz işgal girişimini yaşamış bir millet olarak "FETÖ ile mücadelenin neresindeyiz" sorusunu sormadığımız hiçbir günümüz olamaz.

FETÖ bu milletin, bu devletin başlıca düşmanı. Bunun böyle olduğunu her geçen gün daha iyi anlıyoruz. Bugün Zeytin Dalı Harekâtı'nı yapabiliyorsak bu her şeyden önce 15 Temmuz sonrası devlette yapılan FETÖ temizliğiyle ilgili. Dahası bugün Afrin'de sadece PKK ile mücadele etmiyoruz.

Bugün FETÖ ABD başta olmak üzere Batı ülkelerinde Türkiye'yi yıpratmak için varını yoğunu seferber ediyor.

Bir yandan Özgür Suriye Ordusu ile ilgili yalanlar ortaya atıp Türkiye Cumhuriyeti devletini teröre destek veren ülke gibi göstermeye çalışıyor. Öte yandan Türkiye'yi işgalci bir güç gibi göstermeye, Afrin harekâtını PKK'ya karşı değil de Kürtlere karşı bir savaş gibi yansıtmaya uğraşıyorlar.

FETÖ bütün bunları sadece doğrudan kendilerine bağlı militanlar üzerinden yapmıyor, aynı zamanda Can Dündar gibi fonladığı isimler üzerinden de yapıyor.

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER