Türkiye başardı: YPG ve FETÖ artık NATO belgesinde

MADRİD- Erdoğan liderliğindeki Türkiye'nin terörle mücadelesi içerde ve dışarda başarıyla devam ediyor.Kendi tezlerini, hassasiyetlerini, önceliklerini her zaman sarih biçimde ifade eden, ısrar eden, gerektiğinde...

MADRİD- Erdoğan liderliğindeki Türkiye'nin terörle mücadelesi içerde ve dışarda başarıyla devam ediyor.

Kendi tezlerini, hassasiyetlerini, önceliklerini her zaman sarih biçimde ifade eden, ısrar eden, gerektiğinde sınır ötesinde sahaya inen ve kendi göbeğini kendi kesen Türkiye, NATO'yu da bu noktaya çekmeyi başardı.

2030 stratejik perspektifini gözden geçirmek için Madrid'de toplanan NATO'ya terör örgütleri konusunda önemli bir istikamet verdi Türkiye.

İki ülkenin üyelikleri gündeme geldiğinden beri tek bir şey söyledi:

''Ben toprak bütünlüğümü ve vatandaşlarımın can güvenliğini korumak için terör örgütleriyle 40 yılı aşkın süredir mücadele ediyorum, şehitler veriyorum, ama siz benim mücadele ettiğim PKK-YPG'ye silah veriyorsunuz, ekonomik, diplomatik, lojistik destek veriyorsunuz, FETÖ'ye kucak açıyorsunuz. Bunu yapmayı kesmediğiniz müddetçe üyeliğinize onay vermem''.

ISRAR ETTİK, NETİCE ALDIK

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
6'lı masa yanlış adama kızıyor! 09 Ağustos 2022 | 178 Okunma İstanbul'un kayıp 1000 günü: Bir CHP fiyaskosu 04 Ağustos 2022 | 1.096 Okunma Bay Kemal kabullendi: Adı bile Erdoğan'dan! 02 Ağustos 2022 | 755 Okunma İmamoğlu İstanbul'u AK Parti'ye hazırlıyor! 07 Temmuz 2022 | 657 Okunma NATO üyelerine izletilen video MASA üyelerine de gösterilsin! 05 Temmuz 2022 | 415 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar