Teröristin DNA'sı Kılıçdaroğlu'nun DNA'sı

Star Gazetesi Yazarı Fadime Özkan'ın bugünkü (05.10.2022)''Teröristin DNA'sı Kılıçdaroğlu'nun DNA'sı'' başlıklı yazısı.

Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli, TBMM'nin yeni yasama yılına başlamasının ardından milletvekillerine dün ilk kez grup toplantısında seslendi.

Ülke gündemindeki konuların tamamı Bahçeli'nin de gündemiydi. Milliyetçi-devletçi perspektiften yaptığı analizleri her zamanki gibi kendine özgü çarpıcı ifadelerle, benim diyen hatiplere parmak ısırtacak benzetmelerle dile getirdi.

PKK tarafından Mersin Polisevi'ne düzenlenen saldırıda öldürülen kadın teröriste CHP'nin daha önce ''gazeteci'' diye sahip çıkması; sonrasında ise şehidin ailesinden, Türkiye kamuoyundan özür dilemek yerine PKK'nın açıklamasını baz alarak devletten hesap sorması Türkiye siyasetinin gelmiş geçmiş en utanç verici dip noktası olmalı.

PKK bile teröristin terörist olduğunu kabul ederken CHP tutumunu değiştirmiyor, yaptığının terörist savunusu olduğuna bir türlü ayılmıyor.

Bahçeli de en sonunda şöyle seslendi Kılıçdaroğlu'na:

''DNA testi isterken hiç mi utanmad

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Erdoğan'dan karşı ittifaka bir gol daha 24 Kasım 2022 | 1.107 Okunma Türkiye, Mısır ile yeniden: Gerçekçi ve tutarsız değil 23 Kasım 2022 | 222 Okunma Ekrem Bey'in saksı müdafaası 17 Kasım 2022 | 836 Okunma ABD'nin taziyesini ben de reddediyorum! 15 Kasım 2022 | 153 Okunma Muhafazakâr devrimle gelen Türkiye Yüzyılı 03 Kasım 2022 | 154 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar