Sağlam duracağız!

Geçen Cumartesi akşamı Beşiktaş’ta genç polislerimizi, dün sabah Kayseri’de genç askerlerimizi katleden teröristlerin arkalarında aynı güçler var, biliyoruz. PKK cinayetlerini...

Geçen Cumartesi akşamı Beşiktaş’ta genç polislerimizi, dün sabah Kayseri’de genç askerlerimizi katleden teröristlerin arkalarında aynı güçler var, biliyoruz.

PKK cinayetlerini TAK’ın üstlenmesinin ya da ABD silahlarını PKK yerine YPG’yevermesinin anlamı yok o yüzden.

Şehirlerde kendini patlatan cesetlerin kimler tarafından satın aldığını biliyoruz. Beşiktaş’ta tespit edilen kimyasallar bombanın dışarıyla bağlantısını, dolayısıyla sahibini de ele verdi zaten. İhtimaldir ki Kayseri’deki kiralık katil de aynı, sahibi de.

***

PKK 15 Temmuz 2015’te başlattığı “şehir savaşı”nı kaybetti. Açtıkları çukurlara gömüldüler.

Kırsalda da kaybetti PKK. Kış üstlenmesine bile gidemediler.

Terörün sınırımızda devletleşme planını, FETÖ’yü tepeledikten 40 gün sonra Fırat Kalkanı’yla bozuverdi Türkiye. PKK’nın Suriye’de iki yakası bir araya gelmiyor artık.

Aynı hezimet diğer alanlarda da var. Sivil siyasete verilen imkanı HDP kamuflajıyla terörize edebileceğinidemokrasi kaygısının teröre müsamahayla, hukuka bağlılığın suçu görmezden gelmeyle sonuçlanacağını zannettiler. Olmadı.

Gazeteci, siyasetçi, aktivist görünümlü satılık unsurlarla Türkiye’yi içerde boğacaklarını; işler ters giderse Türkiye’yi AB kozuyla azarlayıp pıstırabileceklerini sandılar. Türkiye buna da pabuç bırakmadı. Suçlular, hainler sinsice ülkeden kaçıyor, ya da bir bir tutuklanıyor.

Tabanını da kaybetti PKK. Kürtlerden gür bir itirazla karşılaşıyor.

Velhasıl, kendisini satın alan emperyalistlerden başka dayanağı yok artık PKK’nın.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
TOGG'a ve TURKOVAC'a övgü, burun kıvıranlara nanik! 08 Ocak 2022 | 328 Okunma “Sizin ekonominizi mahvedeceğim!” 06 Ocak 2022 | 553 Okunma Muhalefet 2023 için toplansak mı derken AK Parti 2053'e hazır! 04 Ocak 2022 | 283 Okunma CHP'nin bitmeyen Ortaçağı 01 Ocak 2022 | 258 Okunma Kılıçdaroğlu MİT'in kapısına dayanır mı? 30 Aralık 2021 | 664 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar