İmamoğlu'nun ekmeği "yapay mağduriyet"

"Edep adap yoksunu" der geçersiniz

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu göreve geldiğinden beri nasıl bir belediyecilik sergiledi, İstanbul'a ne ekledi, ne eksiltti ayrı bir konudur ama Türkiye siyasetinde benzeri olmayan bir yol denediği ve mesafe kat ettiği kesin.

Mağduriyetten kariyer yaptı Ekrem İmamoğlu. Koltuğunu resmen buna borçlu ve haliyle devamı da gelsin istiyor.

Bundan sebep sürekli sızlanıyor, gerçek olmamasına rağmen ''yaptırmıyorlar'' diye feveran ediyor. Kaşlar Küçük Emrah misali hep havada.

''Bakın ben çok üzülüyorum'' cümlesi en sık kullandığı cümle. ''Valla çok üzülüyorum'' var bir de.

Keşke birileri hobi niyetine oturup İmamoğlu'nun şu son iki yılda kaç kez ''üzülüyorum'' dediğine bir baksa! Fahiş bir rakam çıkacağına eminim.

Son olarak sinekten yağ çıkarmak gayretiyle yine, kendisi ve ekibi ortalığı velveleye verdi.

Belediye yönetimlerinin sık karşılaştığı bir durum olarak, bir vatandaşın şikayetinin prosedür gereği değerlendirilmesi ve ön...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
AK Parti sahada değil diyenler fena yanılıyor! 21 Ekim 2021 | 1.327 Okunma Diyarbakır'da halay, mutfakta kalay! Peki ya tezkereye ne diyorsun? 19 Ekim 2021 | 885 Okunma HDP "burjuva muhalefeti" neden kolluyor? 16 Ekim 2021 | 345 Okunma Cinayet arıyorsan dön arkana bak! 14 Ekim 2021 | 511 Okunma “İnsan her yaşta yeniden başlayabilir” 30 Eylül 2021 | 211 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar