İdlib'te bahar temizliği

Rusya destekli Baas rejiminin 34 askerimizi şehit etmesini müteakip başlatılan taarruzda Rejim güçleri kelimenin tam anlamıyla yerle yeksan olmuş durumda. Cumhurbaşkanı ve Başkomutan Erdoğan dün “eğer...

Rusya destekli Baas rejiminin 34 askerimizi şehit etmesini müteakip başlatılan taarruzda Rejim güçleri kelimenin tam anlamıyla yerle yeksan olmuş durumda.

Cumhurbaşkanı ve Başkomutan Erdoğan dün “eğer çekilmezlerse omuzları üstünde baş kalmaz” diyerek muhtemel olanı erkenden söyledi.

Türk Silahlı Kuvvetleri şu ana kadar Rejime ait 2 savaş uçağı, 2 İHA, 8 helikopter, 135 tank, 5 hava savunma sistemi, 2557 Rejim unsurunu “etkisiz” hale getirmiş vaziyette. Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar sürekli güncelliyor, muhtemelen siz bu yazıyı okuduğunuzda Esed için bilanço daha ağırlaşmış olacak.

Sahadaki Rusların bile itiraf etmek zorunda kaldığı şekliyle TSK Rejim askerlerine, Şebbihalara, İran milislerine, Hizbullah’a, Rusya’nın rütbeli subaylarına paralı taşeronlarına göz açtırmıyor.

Hem de sürü “drone”larla!

“Hava sahası açılmadan Türkiye Suriye’de hiçbir şey yapamaz” diye homurda

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
CHP'nin başörtüsü mücadelesi! 07 Aralık 2021 | 141 Okunma Cumhurbaşkanı net: Türkiye'yi büyütür, halkımızı ezdirmeyiz! 02 Aralık 2021 | 165 Okunma Amaç mitingse meydan orada! Ne gerek var manipülasyona! 30 Kasım 2021 | 245 Okunma Kadın cinayetlerini en çok erkekler dert edinmeli! 27 Kasım 2021 | 70 Okunma Kadın dövmekten utanmıyor, öfke kontrolü öğrenmekten utanıyor! 25 Kasım 2021 | 149 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar