CHP müptezelin sırtını sıvazladı!

İleri derecede ırkçı, ayrımcı ve faşist olmasaydı Tanju Özcan adını Türkiye kamuoyu duymayacaktı muhtemelen. Bolu il sınırları içinde kalacaktı.Ama şimdi devasa bir kötü...

İleri derecede ırkçı, ayrımcı ve faşist olmasaydı Tanju Özcan adını Türkiye kamuoyu duymayacaktı muhtemelen. Bolu il sınırları içinde kalacaktı.

Ama şimdi devasa bir kötü şöhreti var.

Önce sığınmacılara yönelik kıyıcı ve kışkırtıcı ifadeleri-icraatlarıyla çıkış yaptı.

Sonra Bolulu bir kadına (kendisinin bilhassa belirtmesi sayesinde öğreniyoruz ki başörtülü bir kadına) son derece çirkin, pespaye bir yaklaşımda bulunmuş. Hem kadının sözlerini yanlış anlamış, hem de bunu komik bir anı diye herkese anlatıyor.

Suratı kıpkırmızı, beden dili kösnül, çevresindekiler belli ki yapış yapış... sırıtıyor.

Bolu'nun kanalizasyonu CHP'li Bolu Belediye Başkanının bilinçaltından daha temiz olmalı.

Ve ilginç! Utanmıyor CHP'li Başkan.

Videonun gündeme düşmesiyle birlikte herkes onun adına utandı, o utanmadı.

Oralı da olmadı.

Gerçi neden olsun?

Partisi de oralı olmadı zaten.

Dün Tanju Özcan'ın yediği naneyi değerlendirmek için Kemal Kılıçdaroğlu'nun başkanlığında toplanan CHP Merkez Yürütme Kurulundan sadece uyarı kararı çıktı.

Tam olarak ne konuda...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
El-Bab'dan izlenimler: Geri göç mümkün mü? 29 Eylül 2022 | 429 Okunma AK Parti'nin kadın meselesinde aldığı mesafe 28 Eylül 2022 | 158 Okunma Majestelerinin tebaası bir yana; Türkiye'nin lideri bir yana! 22 Eylül 2022 | 975 Okunma İktidarın sosyal konut projesi muhalefetin dünyasını başına yıktı 20 Eylül 2022 | 296 Okunma “Evimiz kira ama vatan bizim” diyenler de ev sahibi oluyor! 15 Eylül 2022 | 277 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar