Boğazımızda bir yumru, Mescid-i Aksa kuşatma altında!

Boğazımıza bir yumru oturdu, nefes alamıyoruz, yutkunamıyoruz. Gözümüzün önünde işgalci İsrail bir kez daha Mescid-i Aksa'ya ve Mescidi ümmet adına, canları pahasına savunan Filistinlilere...

Boğazımıza bir yumru oturdu, nefes alamıyoruz, yutkunamıyoruz. Gözümüzün önünde işgalci İsrail bir kez daha Mescid-i Aksa'ya ve Mescidi ümmet adına, canları pahasına savunan Filistinlilere saldırdı.

İsrail'in Kudüs'ü sözde başkent ilan etmesinin yıldönümünü kutlamak isteyen fanatik işgalcilerin Mescide girme ısrarıyla başlayan olaylar İsrail devletinin saldırılarıyla sürüyor.

300'ün üzerinde yaralı var. Dün gece bu yazıyı yazarken İsrail'in açtığı ateş sonucu 3'ü çocuk 9 Filistinli şehit olmuştu ve dünya yine sessizdi.

İSLAM DÜNYASI FELÇ HALİNDE

Öyle acı, öyle ıstıraplı bir hal ki bu çaresizliğin, sıkışmışlığın tarifi yok.

Olup bitenlerin hiç biri ani gelişmiş değil ama.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Boğazımızda bir yumru, Mescid-i Aksa kuşatma altında! 11 Mayıs 2021 | 41 Okunma İsrail'in yaptığı devlet terörüdür! 08 Mayıs 2021 | 131 Okunma İmamoğlu'nun ekmeği "yapay mağduriyet" 06 Mayıs 2021 | 446 Okunma Kemal Bey hello! Ajansınız üretmiyor, AK Parti'den araklıyor! 04 Mayıs 2021 | 1.109 Okunma Gassal aşağılaması işe yaramadı: Gençlerin hedefinde hafız olmak da var! 01 Mayıs 2021 | 1.569 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar