AK Parti üzerinde çifte cendere

Tartışma giderek marazi bir hal aldı. Mütemadiyen hakarete uğrayan, dayak yiyen, işkence gören ve bu rutinin vardığı yerde hayatını hazin şekilde kaybeden kadınları korumak için çıkarılan yasalar birilerine fena halde dert oldu. 

Devlet kadın vatandaşlarını şiddet uygulayan erkek aile üyelerine karşı korumasın” diyemedikleri için “AK Parti aileyi parçalıyor” diyorlar. 

Ama sorunun varlığına ve çözümüne dair hiçbir şey demiyorlar. Kadının ailede şiddet görmesi onlar için sorun mudur, bilmiyoruz. Bu zorbalık nasıl bitirilir, kadınlar sevdikleri erkeklerin elinden nasıl kurtarılır, şiddete meyyal erkekler nasıl ıslah edilir, söylemiyorlar. Dayağın hakaretin olduğu eve “yuva” denebilir mi, demiyorlar.

Varsa yoksa “6284 sayılı kanun aileyi parçalı

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
CHP'nin başörtüsü mücadelesi! 07 Aralık 2021 | 20 Okunma Cumhurbaşkanı net: Türkiye'yi büyütür, halkımızı ezdirmeyiz! 02 Aralık 2021 | 165 Okunma Amaç mitingse meydan orada! Ne gerek var manipülasyona! 30 Kasım 2021 | 242 Okunma Kadın cinayetlerini en çok erkekler dert edinmeli! 27 Kasım 2021 | 70 Okunma Kadın dövmekten utanmıyor, öfke kontrolü öğrenmekten utanıyor! 25 Kasım 2021 | 149 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar