ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Muharrem İnce’nin önlemeyen düşüşü

Depresyondaki CHP’lilere umut olan, heyecan aşılayan ve nitekim 24 Haziran seçimlerinde partisinden fazla oy alarak göz ardı edilemeyecek bir başarı elde eden Muharrem İnce, kötü süreç yönetimi ve yanlış kararları nedeniyle ivme kaybetmeye devam ediyor .

Fadime Özkan
Fadime Özkan Star Gazetesi
20 Kasım 2018 | 7.4 K

Depresyondaki CHP’lilere umut olan, heyecan aşılayan ve nitekim 24 Haziran seçimlerinde partisinden fazla oy alarak göz ardı edilemeyecek bir başarı elde eden Muharrem İnce, kötü süreç yönetimi ve yanlış kararları nedeniyle ivme kaybetmeye devam ediyor. 

Parti içi halleri ince bir siyasetle yönetebilseydi eğer kuşkusuz daha az çelme yer, yarış dışı kalmazdı böyle. Şu an ise bırakın yedek kulübesini, saha dışında el ovuşturmakta. 

Kılıçdaroğlu’na karşı genel başkanlık yarışına girmesi, onun başarısızlığını yüksek sesle ve alaycı biçimde dile getirip alkışlanması ve genel başkanına gülünmesine neden olması İnce’nin en büyük dezavantajı

Cumhurbaşkanlığı için yarışırken partisinin desteğini alamadı bu yüzden. İçerde uğraşmak zorunda kaldı. Kampanyası yavaşlatıldı, değersizleşt

Devamını Oku