Dizilerdeki hayat hangi ülkede yaşanıyor

Biraz dünyaya ve memlekete mi dönseniz acaba!!!

Malumunuz dizi sezonu başladı.

Güzel kadınlar, yakışıklı erkekler. Hatta fit kadınlar, fit erkekler ekranları kapladı.

Yataktan hiç bozulmamış saçları ve makyajları ile kalkıp her daim harika gözüküyorlar. Ve hatta bir cümlelerinde dahi memleket sorunlarından dert yanmıyorlar. Çok kıskanıyorum.

Aman da aman. Nasıl güzeller. Hatta nasıl şahaneler. Nasıl özeniyorum bir bilseniz. Ama en çok neye özeniyor ve kıskanıyorum biliyor musunuz? Ellerinde kahveleri, gayet seksi, şık elbiseleri, topuklu ayakkabıları ile sokaklarda rahatça dolaşmalarına.

Hatta hiç kimseye çarpmadan, hatta hiç kimsenin sevimsiz bakışlarına maruz kalmadan çıtır çıtır gezmelerine bayılıyorum. Ve o tatlı tatlı, "Hey taksi" dedikten bir saniye sonra pırıl pırıl, mis gibi taksinin önlerinde durmasına acayip ayar oluyorum.

....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bizim millet normal değil daha çözemedin mi Yıldız 22 Ekim 2021 | 230 Okunma 1 liralık dava 20 Ekim 2021 | 347 Okunma Aileme yaptıklarımı göstermeye geldim 18 Ekim 2021 | 230 Okunma Birinin "Kornaya bas" demesine ilk kez bu kadar sevindim 16 Ekim 2021 | 323 Okunma Altın değil olaylı festival olarak adı değişse yeridir 14 Ekim 2021 | 158 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar