Bu mevzu daha bitmez

Habertürk Gazetesi Yazarı Esin Övet'in bugünkü (27.11.2022)'' Bu mevzu daha bitmez'' başlıklı yazısı.

Ebru Gündeş-Reza Zarrab-Hadise üçlüsünün olayı bitmez.

Herkes bu olayı konuşuyor. Mevzu daha da derinleşiyor. Bitmiyor, bitemiyor.

Ve çoğunluk Ebru Gündeş'i merak ediyor. Taş olsa çatlar. Hiçbir açıklama yapmıyor.

Herkesin hakkında bir fikri var. Herkes olayın detaylarını merak ediyor. Fakat Ebru Gündeş susuyor. Asla konuşmuyor.

Memleket her sorunu bırakmış Ebru Gündeş-Reza Zarrab-Hadise üçlüsünü konuşuyor. Reza Zarrab, Hadise ikilisinin yazışmaları, konuşmaları ortaya çıktı.

İkilinin fotoğrafının mahkeme dosyasında yer aldığı bile söyleniyor.

Ve tüm bunlara karşı Ebru Gündeş her detayı biliyor ama susuyor. Peki nereye kadar?

Sanırım sonsuza kadar. Çünkü Ebru Gündeş'i yıllardır tanıyan biri olarak şunu çok açık ve net söyleyebilirim ki hakkında yapılan konuşmalara asla cevap vermez. Geçmişte de vermezdi, şimdi de vermez. Ki kendisi en son Günay sahnesinde Demet Akalın'ın, "Hakkında bir sürü şey söyleniyor. Ama hiçbiri doğru değil" demesine karşı, "Ben alışkınım. Hakkımda yıllardır konuşuyor. Hiç cevap vermedim, vermeyeceğim" dedi.

İyi de kolay mı?
İnsan bir yerde çatlar, patlar. Yeter artık der.

Ama yok o susuyor. Ama keşke bu konu hakkında bir açıklama yapsa da tüm konuşanları sustursa. En azından tek bir cümle yetecektir.

Çünkü WhatsApp yazışmaları, fotoğraf iddiası var deniyor ama Hadise tüm bunları reddediyor. En azından tek bir cümle... Hem tüm memleketi de rahatlatacaktır...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Geçiyor zaman hunharca 31 Ocak 2023 | 103 Okunma Yıllardır o küfürleri savuruyorlar ve kimse bir şey yapmıyor 30 Ocak 2023 | 365 Okunma "Türk dizisi izlemiyorum" 29 Ocak 2023 | 260 Okunma Ben bu "Aile"ye her hafta misafir olurum 26 Ocak 2023 | 167 Okunma Şahraman izlerken sayıkladıklarım 24 Ocak 2023 | 1.196 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar